Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 13:02:29
Quote
bashbroker
Како, ще не се гръмнеш ? Ти ще ми даваш оценки на мен ?!
Kaка е на майка ти синът и.На теб като най велик и всезнаещ оценки няма кой да ти дава.Като те гледам не си башброкер а баш.......
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 16:27:52
Quote
bashbroker
Ждрольо джафчо, на този "близък" съм му пастрок и е до мен и сега, а ти си идиот.

А дали не е идиотско, като е "до теб", да обръщаш внимание и да отделяш време за някакъв глупав форум, вместо на него?
Сега остава да кажеш, че е физически "до теб" и гледа какви глупости пишеш тук.
Това ли е добре прекарано и оползотвороено време от твоя и особенно от негова гледна точка?
Приоритетите си ги сбъркал тотално.
Re: Мнения за камелия
03-11-2011 - 18:37:03
avatar
Айде стига де.

УСРАХТЕ НЯКОГА ПРИЛИЧНИЯ ФОРУМ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Мнениея за камелия
03-11-2011 - 22:46:42
Тия с подписите като ги видя, и ми се драйфа. Като се появи и някакъв Батко, направо си драйфам.
Re: Мнения за камелия
04-11-2011 - 08:40:51
Джафчо, на какъв език да ти напиша, че не си в позиция да ме поучаваш ?
Re: Мнения за камелия
04-11-2011 - 10:11:40
Quote
bashbroker
Джафчо, на какъв език да ти напиша, че не си в позиция да ме поучаваш ?
Че тебе има ли кой да те научи на нещо?Ти всичко си знаеш и можеш.
Re: Мнения за камелия
04-11-2011 - 11:23:35
Како, ти си оторизиран да отговаряш вместо джафчо ли ? А иначе си прав - вие двамцата не можете да ми давате акъл, вие за вас си нямате, камо ли да поучавате други.
Re: Мнениея за камелия
04-11-2011 - 16:13:40
Quote
Imotko
Тия с подписите като ги видя, и ми се драйфа. Като се появи и някакъв Батко, направо си драйфам.
Ми да се махнем.Оставате ти баш...... и баба ви Ками.И си спретвате един лаф калко велик и готин град е София и какви страхотни имоти предлага.А инфраструктурата мечта.
Re: Мнениея за камелия
04-11-2011 - 16:29:09
Правилно, ако може и от София да се махнат вички селяндури, които направиха така, че половината град да намьеква, още по-добре.
Re: Мнениея за камелия
04-11-2011 - 18:02:11
Quote
bashbroker
Правилно, ако може и от София да се махнат вички селяндури, които направиха така, че половината град да намьеква, още по-добре.
Я го големио гражданин.Цървулите му в мазето и два пръста кир зад ушите ма той гражданин.Горд наследник на мухлясала панелка 50 квадрата в Обеля 7 ма по форумите велик
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход