Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Мнениея за камелия
19-10-2011 - 17:38:42
Мисля, че тази видна панелообитаваща аутсайдерка камелия, заслужава отделна тема вече.
Нека види, какъв бурсук е и какви са повечето мнения за нея.
Пък ще я оставим да се надява, че повечето хора бъркат и тя всъщност не е посредствена лелка.
Всеки да допълва по желание с мнениея и цитати.
Приемат се и положителни коментари.
Re: Мнениея за камелия
19-10-2011 - 17:45:48
Започвам с мненията от тази тема.

[forum.imoti.net]


Quote
gekko
Къде това? Поствала си снимки от балкона от задната страна на блока, нищо повече.... спри с лъжите !

Quote
Диян Филчев
Много лъжеш Камелия и това си е!Първият ти отговор е този " Жалко е, че с ограничените си възможности, не можеш да разбереш, че и в центъра да е ЕПК- то, пак си остава ЕПК..............сбрало в един вход цяло село. И не е "уж" в Надежда- там си е, а явно, за теб Надежда спада към "по- елитните" квартали, което за сетен път показва " елитното" ти ниво.

Имай все пак малко "мяра" в лъжите.

Quote
1.9
Ками, що не се погледнеш в огледалото. търсиш проблема твърде далече. Това не е бъзик, а приятелски съвет.

Quote
batko
Никой в тоя форум не е успял да надприказва Камелия както и никой не е успял да убеди в нещо различно от нейното мнение.Незнам защо си вярваш че ще успееш.

Quote
Диян Филчев
На една и съща страница казваш че е в "Надежда" и питаш кога си го казала?Какво толкова щеше да стане ако беше казала "обърках"се?
Re: Мнениея за камелия
19-10-2011 - 17:49:52
[forum.imoti.net]

Quote
drakkar
Като ти казвам, че е над нивото ти книжката, вервай ми ! Обаче цените ще падат още с много, колкото и да не ти се ще !

Quote
drakkar
Леле, какво отношение към бившите ти клиенти !!! И признаваш, че имотите в бг са кимизарници ! Значи години наред си лъгала за качеството на продукта, който си продавала ! Лицемерие и лъжи - основите на брокерството в бг.

Quote
nradev
камелия не може да смета 1000 лева от 2001 са сега 571 или по точно 1000/1.75=571 а не 250 както каза

Quote
batko
Ти наистина си отвратителна.Някога в живота си използвала ли си думичките Извинявай и Сгреших.Никога не падаш по гръб.Смятал го бил друг който много знае.Е видно е ти колко знаеш щом се доверяваш на други кухавелници като теб
Re: Мнениея за камелия
19-10-2011 - 18:10:39
Абе явчо, ти сън нямаш от Камелия май ? Не ви следя плюениците, не заемам страна, само знам, че от имоти разбира повече от повечето от вас, а форумът тук май е затова, или бъркам ?
Re: Мнениея за камелия
19-10-2011 - 18:44:20
Quote
bashbroker
Абе явчо, ти сън нямаш от Камелия май ? Не ви следя плюениците, не заемам страна, само знам, че от имоти разбира повече от повечето от вас, а форумът тук май е затова, или бъркам ?

Глупости.
Виж колко поста има тя и колко аз.
Виж и колко често.
Кой седи всяка вечер до 24-01 часа, за да пише.
Кой седи всеки петък и събота.
С нейните обиди по мой адрес тя направи въпроса личнен.
Тя си е просто един бурсук.
Затова е и тази тема, за да види колко много хора имат негативно мнение за нея.
Лошото е, че е прекалено болна, за да се усети, че проблема е в нея.
Просто е типичен бурсук неспособен на социализиране.

Форумът е за имоти, а точно този раздел е за ЦЕНИТЕ на имотите.
Ако прегледаш хубаво ще видиш, че аз съм давал мнения и прогнози по този въпрос.
Говорили сме, не с камелия разбира се, за цените на конкретни имоти дори.
Вземи и питай социопатката, какво прави тук, след като по нейните думи не може и не иска да дава прогнози за цените.

Разбира ама друг път. Разбира от най-мизерния сегмент кимизарници, където живее и които е продавала.
В средния и всокия сегмент е пълна нула.
За нея южните квартали и новото строителство са нещо непознато.
А за всеки посредствен човек непознатото е лошо.
Re: Мнениея за камелия
19-10-2011 - 19:06:35
явчо, ама ти влизаш в някакво неблагородно соцсъревнование , на всичкото отгоре не разбирам точно какво искаш да докажеш ?
Re: Мнениея за камелия
19-10-2011 - 19:16:49
Камелия си е добре, живее си в панелката, има си всичко наблизо , щото лулин е доста развит брато,
лапа си наемчета от хиподрума , кво повече да и мислим? Аутсайдер не бих казал, това са хората на село които
нямат 10000 лева в банка за спешност, ако се разболее някои и тн. А вярваи ми по селата много такива има.
Re: Мнениея за камелия
19-10-2011 - 19:24:39
Quote
DonCorlleone
Камелия си е добре, живее си в панелката, има си всичко наблизо , щото лулин е доста развит брато,
лапа си наемчета от хиподрума , кво повече да и мислим? Аутсайдер не бих казал, това са хората на село които
нямат 10000 лева в банка за спешност, ако се разболее някои и тн. А вярваи ми по селата много такива има.

Това губи всякаква тежест, поради факта, че IPто ти показва, че в момента пишеш от ЛЮЛИН.
IP/Host: ---.lulin-net.com

Много е показателно, че и ти като камелия си избрал толкова посредствен бюджетен доставчик.
Просто за вас качеството е много назад в критериите, а цената е водеща. winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 19:25 от javcho.
Re: Мнениея за камелия
19-10-2011 - 20:59:16
Стига си се ровил по тоя компютър, че много олекваш. Какво, като пише от Люлин.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 00:29:38
И аз бих искал да се оплача от Камелия.

Само защото не споделям нейното мнение започна да ме обижда, да си измисля неща за мен, които никога не съм казал и да се заяжда. За мен това е един психочно болен човек. Точно поради тази причина спрях да и отговарям на измислиците, които пише. Знам, че е възпитано да не се спори и да не се подиграваме на такива хора.

Междудругото същите номера ги прави и bashbroker, но той поне се ограничава само в обидите. Но за разлика от Камелия, той изглежда здравомислещ човек, който защитава вижданията си било то и по един не особено възпитан начин.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход