Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гласът на разума.

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 22:44:28
Quote
СТОПАНИН ... .
дискУтираш зайче. Дали съм държавен чиновник има ли значение за тренда на икономиката? Ще кажеш може би че се политизира и манипулира статистиката. Само, че аз съм готов да дискутирам показателите описани в големи и независими информационни агенции.
.............
По добре да съм учил микро и макро икономика, отколкото да не съм научил и български език.


микро и макро учил ли си?
чиновник си, значи не ставаш...
кои са тези независими инфо агенции, пусни линк с анализите им за да ги коментираме
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 22:49:06
avatar
Гласът на разума е тема в която идеята е да се изключи меренето. Затова едва ли ще ти отговоря на провокативния въпрос. Особено на неучили български език мюсюлмани, мангали и прочее неграмотна сволоч. Да говорим за сериозните неща от живота.
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 22:50:00
и кои са те бе бате?
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 22:50:53
avatar
А има и много по прости и не толкова философски причини за "меренето" по форумите и те най-вече са:
- целящи да всеят смут
- целящи да омаскарят
- целящи сваляне на ценса

По-философските са;
- избиване на комплекси
- грандомания
- абстиненция

Каквито и теми да пускате по каквото и да е време (сега е празник нали) ВИНАГИ ще има такива хора и вие НИКОГА нищо няма да можете да направите по въпроса... Това е най-сигурният за мен бас на който бих се хванал! Добре че го пиша тъмничък smiling smiley

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 22:56:37
Quote
СТОПАНИН ... .
Гласът на разума е тема в която идеята е да се изключи меренето. Затова едва ли ще ти отговоря на провокативния въпрос. Особено на неучили български език мюсюлмани, мангали и прочее неграмотна сволоч. Да говорим за сериозните неща от живота.

Понеже съм получил /наследил/ около 50дка ЗЗ и очаквам скоро още 80дка, би ли споменал някой има ли няблюдение върху рентването на различните категории ЗЗ. Щото категории никой не споменава, пък тя си се дели на 10 категории. Коя как колко и защо? Само това са ми въпросите.
много грамотен текст, но нали ти си го писал сигурно е брилянтен граматически и смислен
а това удебеленото показва титаничния ти капацитет на компетентността



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-29 22:58 от hubb.
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 23:01:53
avatar
Quote
hubb

много грамотен текст, но нали ти си го писал сигурно е брилянтен граматически и смислен
а това удебеленото показва титаничния ти капацитет на компетентността

Дъвке, пак ли се довлече да овоняваш въздуха?
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 23:17:05
Quote
камелия
Quote
hubb

много грамотен текст, но нали ти си го писал сигурно е брилянтен граматически и смислен
а това удебеленото показва титаничния ти капацитет на компетентността

Дъвке, пак ли се довлече да овоняваш въздуха?

похлупака на гърненцето не издържа и се включи...
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 23:17:45
avatar
Quote
special agent Гоце
Quote
СТОПАНИН ... .
Предлагам да се вслушаме всички в гласът на разума Тинки Уинки и да спрем да си го мерим в този форум, а да спорим по същество. Аз не мога да се начудя, що ме карат да ви давам инфо аз кво съм имал, колко печеля от наеми и колко ми е заплатата? Вас това кво ви топли ако не сте бесни комплексари? Нека дискусията е на ниво макроикономика и тенденции в развитието на даден пазар. Всичко друго е смешни напъни и излишни дърляния. Ако не ви харесва, че аз съм пуснал темата съм съгласен да си затрия мнението и някой сривльо да я пусне в същия дух.

Е щом гласът на разума Тикни е рекъл значи минаваме по същество и сериозно.

Ето сам давам пример:

Та според мене Дянков е объркал сметките догодина ръстът няма да е 3, а 330%. Минималната заплата ще стане 2000 евро, социалните помощи ще са по 800 евро, а пенсиите ще са от 1200 нагоре. Догодина всички инфраструктурни проекти ще са 100% завършени.
След реформите в здравеопазването, доктори от цял свят ще идват в БГ да се учат и да набират знания и стаж. В туризма отдавна сме най-добрите (който не вярва да се консултира с Иванов), Чуждестранните инвеститори ще дават луди пари за да бъдат записани в листа на чакащите за финансово участие във всякакви проекти. Казах ли, че територията на БГ няма да е достатъчна да поеме стичащите се емигранти от цял свят? БГ ще стане енергийния център на вселената. В БГ производство няма да има, защото тук само с новите технологии ще сме заети, а производството ще изнесем в бедните съединени американски щати, Япония, Китай и германия.
Няма да описвам всичко което ни чака, само ще обобщя че при това положение имотите както сами се досещате ще бъдат най-търсената стока в нашата галактика и по тази причина те няма да се купуват или продават, а само ще бъдат предавани по наследство от кореняците българи които след 5-10 години се очаква да надхвърлят 443 милиона души.

Моля да бъда извинен ако съм пропуснал важни и забележителни промени в родината на боговете където правосъдие няма да има, защото просто няма да е необходимо. Просяци в БГ разбира се ще има, но всъщност те ще са скъпоплатени общински служители като за туристическа атракция. Дали не забравих пак нещо??? брокерите...

Е хайде оставам на вас да продължите...
.................................
Измисли катаджията зад шипковия храст. Ей знаех си че катаджиите сте кухи лейки, но да си мислите, че с дребните които изкарвате за джобни, ще си купите евтин имот на кв.м. ей това не го очаквах. Дано скоро от Брюксел ви стегнат малко мераците, че сте се разпищолили повече отколкото по тошово време. Скоро очаквайте много катаджии на топло!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-29 23:18 от СТОПАНИН ... ..
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 23:32:48
Quote
special agent Гоце
Quote
СТОПАНИН ... .
Предлагам да се вслушаме всички в гласът на разума Тинки Уинки и да спрем да си го мерим в този форум, а да спорим по същество. Аз не мога да се начудя, що ме карат да ви давам инфо аз кво съм имал, колко печеля от наеми и колко ми е заплатата? Вас това кво ви топли ако не сте бесни комплексари? Нека дискусията е на ниво макроикономика и тенденции в развитието на даден пазар. Всичко друго е смешни напъни и излишни дърляния. Ако не ви харесва, че аз съм пуснал темата съм съгласен да си затрия мнението и някой сривльо да я пусне в същия дух.

Е щом гласът на разума Тикни е рекъл значи минаваме по същество и сериозно.

Ето сам давам пример:

Та според мене Дянков е объркал сметките догодина ръстът няма да е 3, а 330%. Минималната заплата ще стане 2000 евро, социалните помощи ще са по 800 евро, а пенсиите ще са от 1200 нагоре. Догодина всички инфраструктурни проекти ще са 100% завършени.
След реформите в здравеопазването, доктори от цял свят ще идват в БГ да се учат и да набират знания и стаж. В туризма отдавна сме най-добрите (който не вярва да се консултира с Иванов), Чуждестранните инвеститори ще дават луди пари за да бъдат записани в листа на чакащите за финансово участие във всякакви проекти. Казах ли, че територията на БГ няма да е достатъчна да поеме стичащите се емигранти от цял свят? БГ ще стане енергийния център на вселената. В БГ производство няма да има, защото тук само с новите технологии ще сме заети, а производството ще изнесем в бедните съединени американски щати, Япония, Китай и германия.
Няма да описвам всичко което ни чака, само ще обобщя че при това положение имотите както сами се досещате ще бъдат най-търсената стока в нашата галактика и по тази причина те няма да се купуват или продават, а само ще бъдат предавани по наследство от кореняците българи които след 5-10 години се очаква да надхвърлят 443 милиона души.

Моля да бъда извинен ако съм пропуснал важни и забележителни промени в родината на боговете където правосъдие няма да има, защото просто няма да е необходимо. Просяци в БГ разбира се ще има, но всъщност те ще са скъпоплатени общински служители като за туристическа атракция. Дали не забравих пак нещо??? брокерите...

Е хайде оставам на вас да продължите..
.
Брокерите ще си станат агенти ,щото няма борса и пазар за наследствени имоти, и ще са заети само с погребални церемонии и наемни отношения,като добрите практики,ще бъдат припознати единствено във фундаменталния труд на дичо,наречен на трите титанически мисловни стълба на автора и озаглавен " Бял хляб,проценти и церемония" с подзаглавие "Обща теория на комплексирането,неудачеството,завистта и тъпотата в агентурното занимание".
Re: Гласът на разума.
29-12-2010 - 23:35:44
avatar
Quote
drakkar
Вие за специалисти ли се смятате ? В коя наука по-точно ?!?

Quote
dicho
В науката "посредничество при сделки с недвижим имоти". Ти наясно ли си с тази наука ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход