Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бягайте от тази агенция

Публикувано от Хроминвест 
Re: Бягайте от тази агенция
01-01-2011 - 13:35:59
avatar
Quote
drakkar
Ками, ако може без обиди :]
Колко сделки направи 2007 и 2008 ? А 2009 и 2010 ? Оттук нататък ти пожелавам да намаляват в геометрична прогресия с всяка изминала година :] Щот съм прост.
Няма нужда да ми благодариш, между другото пожеланието се отнася за всички брокери "специалисти" по недвижими имоти.
Весело посрещане на 2011 !

Само да те попитам, ти също ли не живееш в България? Щото, един " щастлив и преуспял" емигрант такива клетви хвърли, та ме втрещи. По- нещастен човек от него не съм срещала, честно. И ми стана мъчно- колко ли зле трябва да се чувствате всичките, дето мислите тия злини на хора, които дори и не познавате?eye popping smiley
А на въпроса ти. През 2007- 2008г. направих доволен брой сделки и вложих парите в реновиране на къща за селски туризъм. Живот и здраве, ще е готова скоро и ще заработи. Не съм работила като брокер последните 2г. Доволен ли си от отговора, или се задави от яд, че клетвата ти няма да хване?
Е, аз пък ти желая щастие и радост.smiling smiley
Re: Бягайте от тази агенция
01-01-2011 - 14:04:46
ЧНГ, Камелия ! Както казват старите хора - "Кой каквото ни мисли, него да го стигне !". Хубава и усмихната година да имаш!
Re: Бягайте от тази агенция
01-01-2011 - 14:42:58
avatar
ЧНГ и на теб, Дичо!
Радост и щастие, и да илядиш!*drink1*
Re: Бягайте от тази агенция
02-01-2011 - 20:27:56
avatar
Quote
dicho
drakkar , ЧНГ ! Всичко, което пожелаваш толкова сърдечно на нас, да ти се връща тройно !
Ти си много добър и свестен човек, да си жив и здрав !
...............
А, човек, вълк в овча кожа!:] Дано няма овце:] за него през новата 2011г.
Re: Бягайте от тази агенция
04-01-2011 - 13:39:45
avatar
[www.dnevnik.bg]

Kakва народна любов струи към "специалистите" по НИ вижте в коментарита под статията. Между другото коментарите са по-интересни от статията и отразяват много добре нагласите на бъдещите купувачи. Всички чакат цени от 2001 - 2002 г :]
Re: Бягайте от тази агенция
04-01-2011 - 14:40:40
avatar
Quote
drakkar
[www.dnevnik.bg]

Kakва народна любов струи към "специалистите" по НИ вижте в коментарита под статията. Между другото коментарите са по-интересни от статията и отразяват много добре нагласите на бъдещите купувачи. Всички чакат цени от 2001 - 2002 г :]

В колко теми ще развееш тази тъпотия?
Да не си на процент при каката от блога?:]
Re: Бягайте от тази агенция
23-01-2011 - 13:14:18
Quote
Хроминвест
Става дума за агенция "Бряг имоти" на Vladimir Yosifov, който се подвизава тук с някакви теми колкото да си рекламира сайта. Бях свидетел на грубо и селско отношение по телефона, включително и репликата "Ти нещо май ми се караш" ! Крайно непрофесионално и отвратително отношение , говорим за сделка с 3000 лв комисион за тях, представете си щом наредени пари не могата да си изкарат каква цялостна работа биха ви свършили! Подобни агенцийки просто никой не бива да си обявява имота чрез тях, защото може само да загуби.
Гледай ти! Ай де де. Плюят по Владко! Че човека е начетен я вижте другата тема! Знае улиците в София мотамо... я едно поздравче [www.vbox7.com] smiling smiley *drink1*
Re: Бягайте от тази агенция
23-01-2011 - 15:33:38
Quote
FILIP_M
Гледай ти! Ай де де. Плюят по Владко! Че човека е начетен я вижте другата тема! Знае улиците в София мотамо... я едно поздравче [www.vbox7.com] smiling smiley *drink1*


Присъединявам се към поздрава и аз с въпросната култова песен "Няма бряг" за агенция "Бряг имоти" на Vladimir Yosifov.:] Владко познава и градовете..,туй Париж ,Ница и разни други ,дето беше ги изредил в последователен поменик .
Re: Бягайте от тази агенция
02-06-2011 - 21:08:08
Леле какви мили пожелания за новата година

Блиндирани Врати Врати
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход