Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Модератори

Публикувано от Broker9 
Анонимен потребител
Re: Imoti.net са пълни нещастници
26-07-2010 - 11:12:57
За последен път: махни си рекламите от подписа!
Re: Imoti.net са пълни нещастници
26-07-2010 - 16:24:24
Quote
Тинки Уинки
За последен път: махни си рекламите от подписа!

*ok**bow*Поздравления за реакцията!
Re: Модератори
26-07-2010 - 20:18:28
Аз не мога да разбера защо се правите на "дръж ми шапката". Ако си мислите, че лъжете някой за целта на постовете си - ужким се борим за дискусията, то от много време няма кой да се върже. Реагирам така, защото ми е писнало от комерсиални позьори. Злоупотребявате с предоставената възможност за изказване на мнение с единствената цел - самооблага и прикривате реално идеята за участието си тук с глупави и псевдо-зовящи за справедливост писания.
Ако искате да участвате с адекватни мнения по дискусии и това е единствената ви цел, то махнете си глупавите ПЛАТЕНИ линкове. Хайде да не се правим на утрепани! Правете си SEO-то подобаващо, стига измикярщини. Аз лично няма да поверя моето SEO на човек използващ подобни жалки и низши методи.

Колкото за модовете, има всякакви модове - с права и с малко права; с достъп до бази и без достъп; ограничени редакции и неограничени; с право на бан и без право и тн.. Тези с макс високи права не взимат участие и мнение заедно с форумното общество, а само следят за нарушения и действат според сигналите. Другите (като Тинки) докладват за нарушенията и (В СЛУЧАЯ) за нерегламентирано рекламиране, естествено (като активни наблюдатели) и могат да си пишат и участват във всевъзможни дискусии със всевъзможни мнения. "можещите" модове - администриращите не се знаят, а и не би трябвало да се знаят точно поради спецификата на дискусиите, а и заради други (ясни) причини.

И тинки - видя ли какви са последиците от нежеланието да се въведе ограничение за редактиране на постовете, независимо дали е на време или за последващият пост winking smiley
Анонимен потребител
Broker9 май ...
28-07-2010 - 08:26:33
... се изниза по тарлъци след като разлая кучетата във форума.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход