Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

В този форум май ...

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
В този форум май ...
07-09-2005 - 17:13:08
само

Обяви Купува
и
Търси под наем

се котират.

Ама там пък какви "бисери" има. Едно време не се заглеждах по тези форуми ама сега доста се чудя дали да не се избъзикам с "испанците" :}
Re: В този форум май ...
07-09-2005 - 17:17:35
И аз ще им хвърля едно око щом е толкова интересноsmiling smiley
Re: В този форум май ...
07-09-2005 - 17:33:23
Слабо е. Няма ги японските диригенти, еврейските търговци, италианските дизайнери, семействата стоматолози от Ямбол и други екзотични купувачи, които пускат безбройни обяви във вестницитеsmiling smiley
Re: В този форум май ...
09-09-2005 - 17:44:37
Ама вярно, че човек може да си помисли, че се купува безогледно като види как растат обявите Купуваsmiling smiley Май наистина не беше такова съотношението на броя съобщение в стария форум. Явно хората вече са се ориентирали какво да търсят и купуват ли купуватsmiling smiley
Тинки, ти няма ли да пуснеш една обява, че купуваш. Или вече си купи?
Анонимен потребител
Re: В този форум май ...
10-09-2005 - 09:02:15
Свикнах си в новата квартира. Наема не е висок, проблеми с хазяите нямам, детската градина наблизо, парка наблизо, удобен транспорт за работа. Не смятам да се местя.
След 2-3 години ще гледам пак за покупка сериозно. То не че сега ако падне нещо на сметка няма да го взема, но не съм се разтърсил. Ако чуя нещо от приятели интересно - поглеждам го, но иначе съм пас.
Re: В този форум май ...
10-09-2005 - 09:16:51
Ами то не ти пречи да си пуснеш обява с твоите условия- поне една истинска обява Купува да имаsmiling smiley
Re: В този форум май ...
12-09-2005 - 10:06:01
Звучиш така, сякаш предполагаш, че близките 2-3 години цените ще са високи, а след това може да се очаква спад.
Анонимен потребител
Re: В този форум май ...
12-09-2005 - 10:13:29
бих го казал по друг начин - ще падат и дъното ще е след 2-3 години. По същото време очаквам и висок $
Re: В този форум май ...
12-09-2005 - 10:33:51
А Joan мен ме нарича песимист - висок долар, високи цени на петрол и суровини, ниски цени на НИ... Хайде по-добре по-добре доходите да се увеличат и да не ти е проблем да дадеш 100к евро за жилището дето си го харесвашsmiling smiley
Re: В този форум май ...
12-09-2005 - 12:15:53
Area-Bg държат първенството. Те уточняват за кого наемат или търсят да купят. Няма просто наема - намама за испанец, наема за човек от провинцията. Да си направи сметката хазяина - ако мрази хората от провинцията (че били напълнили София) и испанците (че англичаните им потопили армадата) - да не им се обаждаsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход