Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сбогом и благодаря за рибата

Публикувано от dodo2 
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 17:39:22
avatar
Шегичка!
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 17:45:41
Не, че на някой ще му липсват мнениеята ми, защото аз основно четях, освен когато дори и най-новата версия на тъпомера ми не можеше да побере в скалата си, някои тукашни словоизлеяния. Обаче и аз спирам да влизам тук.
Пробвах в началото с игнориране на генераторите на тъпи мнения, но в един момент се оказва, че трябва да игнорирам целия форум, просто той се напълни само с такива, та за това и го правя.
Реалната загуба ще е стотина импресии на банерите дневно smiling smiley. Живи, здрави !!!
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 18:58:43
Quote
dodo2
Шегичка!

Май беше леко неуместна, след баннването на асен1975 и Спиридон, напускането на барбарон и скитър, и се оказа капката в чашата на търпението и на други форумци и ги подтикна да напуснат форума. Ако не вярваш, прегледай темата отначало.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 19:29:26
avatar
Знам, но ще ги съберем на едно място.

А с пунди гаврата в този форум ще продължи
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 20:36:14
avatar
Лошото е, че magic ще търпи негативи, така че ако има малко акъл, ще изхвърли който трябва и то навреме, а не асен.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 21:02:18
Quote
dodo2
Лошото е, че magic ще търпи негативи, така че ако има малко акъл, ще изхвърли който трябва и то навреме, а не асен.

Асен го е обяснил в инвестора защо е банван:
Quote
Асен
те и 2008 ме банваха,че и не само мен,тогава причината бе,че имотни агенции са казвали,че няма да рекламират,щото сайта работел за падането на цените или нещо такова бе до колкото разбрах....
ние с куку първи заминахме в бан
бил съм бил много брутален и вулгарен и Некултурен бе повода
та от тогава почнах да си убивам времето в инвестора.......натискам цените на имотите от тук
само ми е интересно,след като хора като куку,спиро,милко,скитъра,жоро кат ги няма вече.......а са заместени с няколко нови олигофрена,че даже и турски никове.....до кога ще просъществуват тези форуми.......
да са живи и здрави,както казвам най големия враг на българския бизнес е българския му собственик
с драстично падане на трафика,кой ще рекламира там и колко ще падне цената на банерчетата,заради спада в уникалните кликвания е въпрос,на който меджик немъ да требе да си отговаря,а да го гледка реално
Изглежда всичко става с одобрението на мениджмънта на имоти.нет. Жалко за форума.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 21:48:56
avatar
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 22:03:59
Анонимен потребител
Re: Сбогом и благодаря за рибата
12-05-2010 - 09:44:17
Асен, явно се изживява нещо като репресиран или активен борец.
Друго си е да кажеш как заради това дето си приказвал са се опитали да ти затворят устата.
Един вид придаваш по-голяма тежест на тезата си.

Ако проблема бяха агенциите, мен да са ме баннали още 2003.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
12-05-2010 - 09:48:32
Жалко, много жалко! Опитвах се да прескачам "стойностните" мнения във форума но напоследък не остана какво да се чете. Банването на потребители които са ми "отворили очите" още преди 3 години и на които ще съм им винаги благодарен, преляха чашата. Да, от доста време само чета. Това което имах да кажа го казах 2007 год. с откриване на първата ми тема тук. Сега вече като е обърната каруцата, решения много. След 3 години дойде времето да изтрия отметката на този форум от браузъра си.
Благодаря на хората помогнали ми да взема правилните и навременни решения! Благодаря на хората споделили познанията и опита си! Благодаря на хората положили усилия да предпазят другите от заобикалящата ни алчност, лъжа, опити за манипулации, лицемерие и други "прекрасни" човешки качества!
smiling smiley

Автоматичен подпис:
Да подкрепим работещите във България фирми. Да се борим срещу контрабандата с протекционизъм. smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-12 09:50 от uravnovesen.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход