Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сбогом и благодаря за рибата

Публикувано от dodo2 
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 14:15:41
Quote
BulCan
Quote
gogolcho
Предпочитам и аз да ви кажа довиждане, а не сбогом! И аз ще огранича изявите си тук до минимум! Благодарско на всички!



Gogolcho, ако не си промениш решението, от мен едно голямо благодаря за полезните и информативни постове/коментари. На добър час!

Хора, задават се смутни времена и обмяната на мнения и инфо ще бъде много важна за всички. Дали да не опитаме да поискаме от админите "ignore user" опция. Ако го направят, нещата във форума ще ни изглеждат съвсем нормално. Надявам се да премислите отново...

мерси, булкане, сега се регнах във форума на инвестора, тъй че и там ще може да коментираме. А тук не съм си казал окончателно сбогом, ще хвърлям по едно око.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 14:22:16
Quote
gogolcho
Quote
BulCan
Quote
gogolcho
Предпочитам и аз да ви кажа довиждане, а не сбогом! И аз ще огранича изявите си тук до минимум! Благодарско на всички!



Gogolcho, ако не си промениш решението, от мен едно голямо благодаря за полезните и информативни постове/коментари. На добър час!

Хора, задават се смутни времена и обмяната на мнения и инфо ще бъде много важна за всички. Дали да не опитаме да поискаме от админите "ignore user" опция. Ако го направят, нещата във форума ще ни изглеждат съвсем нормално. Надявам се да премислите отново...

мерси, булкане, сега се регнах във форума на инвестора, тъй че и там ще може да коментираме. А тук не съм си казал окончателно сбогом, ще хвърлям по едно око.

Супер, аз имам регистрация в инвестора със същия ник, предимно чета, ще търся всички ви там. Успех още веднъж! Ба си, колко съм "мек"... Обикновенно се привързвам към хора, с които съм работил дълго, но чак за съфорумци по Интернет, с които не съм се виждал на живо не предполагах, че ще ми е толкова мъчно...
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 14:30:25
Чао на стойностните хора от форума. Много успехи във живота и начинанията Ви извън тази "детска градина". И тъй като тука от тези дето ще останат явно мнозинството ще са ... winking smiley предпочитам и аз да се махна. Чао на всички!

Нищо лично и нищо лошо не Ви желая. Само се опитайте да вкарате малко повече разум и малко по-малко нерви. Това беше от мен.
Чао.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 14:33:45
avatar
Quote
BulCan



Супер, аз имам регистрация в инвестора със същия ник, предимно чета, ще търся всички ви там. Успех още веднъж!
Ба си, колко съм "мек"... Обикновенно се привързвам към хора, с които съм работил дълго, но чак за съфорумци по Интернет, с които не съм се виждал на живо не предполагах, че ще ми е толкова мъчно...

--------------
Ба си, колко си "мек"...
това е съществената отлика между нормалните и "МЕКИТЕ" , демек блеещите , вторите се "привързват" към себеподобните , блеят си колективно winking smiley
що не вземете и Педерон , тъкмо ще Ви светка ламБите , когато ТОЙ *angel*прецени че е нужно!
пък като Ви дойде време за ъпдейт - заповядайте *smiley_ahh*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-11 14:57 от прУфесУр тъпарон.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 15:01:07
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
BulCan



Супер, аз имам регистрация в инвестора със същия ник, предимно чета, ще търся всички ви там. Успех още веднъж!
Ба си, колко съм "мек"... Обикновенно се привързвам към хора, с които съм работил дълго, но чак за съфорумци по Интернет, с които не съм се виждал на живо не предполагах, че ще ми е толкова мъчно...

--------------
Ба си, колко си "мек"...
това е съществената отлика между нормалните и "МЕКИТЕ" , демек блеещите , вторите се "привързват" към себеподобните , блеят си колективно winking smiley
що не вземете и Педерон , тъкмо ще Ви светка ламБите , когато ТОЙ прецени че е нужно!
пък като Ви дойде време за ъпдейт - заповядайте *smiley_ahh*

Ами простите и "меките" си отиват, тъкмо ще си останете умните и твърдите да си обменяте мъдрости. И с държавата е същото, само, че в много по-големи мащаби. Огромното предимство на ограничените хора, живеещи в ограничено общество е, че не го осъзнават и не познават нещо друго, иначе до сега да са си теглили куршума... Нали се сещаш... winking smiley
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 15:18:38
avatar
Quote
BulCan



Ами простите и "меките" си отиват, тъкмо ще си останете умните и твърдите да си обменяте мъдрости. И с държавата е същото, само, че в много по-големи мащаби. Огромното предимство на ограничените хора, живеещи в ограничено общество е, че не го осъзнават и не познават нещо друго, иначе до сега да са си теглили куршума... Нали се сещаш... winking smiley

----------
едно е сигурно - в БГ , както и в Канадата - Господ дава , но насила не вкарва !
прави си , че съм ограничен - ограниченията ми помогнаха да разбера,че онова което не те убива те прави по - здрав (в случая - за съпротива срещу тълпата) не се заяждам , просто констатация............
.колкото до "да си тегля куршума" .......... и за това няма проблем - имам решение и то е "Гюрза 9Х18" и минавай периодично за Ъпдейт , щото може и си пич ма не ти личи ич *smiley_ahh*
до утре !
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 15:23:31
Край, преминахме на сухари и студена водичка. Такава диета не ми е по вкуса, нито обилните остри подправки на модератори и "участници" с мега стаж и мнения. И както бе повтаряно и потретяно форума бил частен с частни правила в ИНТЕРЕС на частни хора, а не обществена платформа за дискусия. Е, какво следва от това се досещате или виждате.Жалко.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 15:25:16
Додо, Гоголчо, Коганев и всички, които все по-бързо ще напускат това място.
Толкова съжалявам, но е толкова обяснимо. Това вече не е форум, а психодиспансер, в какъвто се превръща и държавата ни, в своя публичен образ. Горчиво е да го преживееш
Пожелавам ви много здраве и кураж.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 15:43:06
avatar
Додо, надявам се да се върнеш един ден напук на всички пундюфци...
Всичко най-най!
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 16:55:00
avatar
Простотията и "чичовщината" отдавна превзеха реалния свят около нас, така че по подобна схема е очаквано да се опитат с успех да превземат и виртуалния. Противодействието и тук, както и "навън", всеки си определя сам. За мен то е "ignore" в максимална степен на такива индивиди. Може да ви се стори смешно и наивно, дори параноично, но аз дори ежедневните покупки правя при хора, които съм определил за "читави" по мои си критерии. Какво остава за по-сериозни сделки или договори.... И смятам, че имам възможност за избор.

Съжалявам за хората, които напуснаха или бяха натирени оттук в последните дни, благодаря им и им желая здраве, сили и успех.

П.С. Булкан, ако приемаш молбата ми, би ли ми изпратил мейл за връзка с теб и евентуално други хора. Благодаря!

Приятна вечер!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход