Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сбогом и благодаря за рибата

Публикувано от dodo2 
Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 13:23:43
avatar
Понеже тук положението стана трагично и смешно, а хората започнаха даже да се обиждат - казвам ciao на всички, обидените да приемат извиненията ми, благодаря на всички, които беше изброил Scyther и на него!

:loveu:
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 13:30:06
Е.......Додо и ти ли ?
Определено ще липсваш,поне на мен.
Дано да размислиш.Ако ли не ти пожелавам много лични и професионални успехи.

:cry: smiling smiley
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 13:30:56
Тенкю ту...

гутбай и от мен

специално за оставащите класически примери на ... ето едно послание: превенцията е по-добра защита от лечението. лудостта може и да не е заразна, но все още няма преки доказателства за това, така че ... бай бай

шса видим в инвестора или Бог знае къде
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 13:34:22
Dodo, то ептен никой няма да остане за четене и анализи ако и ти се изнесеш... Графиките поне няма ли ка да оставиш или те искат поддръжка? Дай някакъв мейл за връзка на лична ако желаеш.

Благодаря ти за всичкият труд при създаване на възможно най-пълните като параметри и данни графики за цените на НИ, както и за полезните и интересни постове. За мен беше привилегия да общуваме. Пожелавам ти много здраве и късмет занапред!
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 13:39:03
Коганев, и ти ли братче? Таман ми стана приятно, че се завърна след дълго отсъствие...

Аз никога не казвам "никога", затова ще хвърлям по едно око от време на време, белким някой от интересните на мен съфорумци се завърне, но определено ще редуцирам посещенията си до минимум...

Всичко най-добро и на теб!
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 13:48:05
Додо,

Удоволствие беше за мен да те чета и контактувам с теб! Както и Коганев.

Нека да е ciao, а не сбогом. Ако не тук,... светът е малък, а нетът го прави още по-малък!

Успех, късмет, здраве, много радости... Бъди щастлив!

До нови срещи! smiling smiley
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 13:53:54
Предпочитам и аз да ви кажа довиждане, а не сбогом! И аз ще огранича изявите си тук до минимум! Благодарско на всички!
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 14:01:11
Quote
gogolcho
Предпочитам и аз да ви кажа довиждане, а не сбогом! И аз ще огранича изявите си тук до минимум! Благодарско на всички!



Gogolcho, ако не си промениш решението, от мен едно голямо благодаря за полезните и информативни постове/коментари. На добър час!

Хора, задават се смутни времена и обмяната на мнения и инфо ще бъде много важна за всички. Дали да не опитаме да поискаме от админите "ignore user" опция. Ако го направят, нещата във форума ще ни изглеждат съвсем нормално. Надявам се да премислите отново...
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 14:02:39
А... ти да не мислиш, че заради двама-трима дебилократи ще си туря пепел... Ще мине време, ще видим как е радиационния фон. Ако идиотщината все още е на власт - подминаваме... Иначе ще изпаднем дотам, че да обясняваме на истериците как и 149Е няма да е дъното, докато те с главни букви и насмешка рецетират техните си мантри.
Животът извън форумите явно е доста неблагоприятно стечение на обстоятелствата за някои, та тук си търсят паралелен свят, ама това е тежка психоза и мен ме е жал за хорицата. Преди доста години имаше пак една много яка криза - около пролетта на 98 г., когато в Русия рублата се побърка и всичките консервни фабрики в Пловдив затвориха за един ден, пък аз им доставях разни неща на едро. Тогава далдисах доста пари, че и заеми бях взел, но поне успях да ги върна, та си запазих приятелството с хората... Обаче как се чувствах тогава - трагедия. И Виденов тъкмо беше опоскал държавата, като дисциплиниран комунист, а аз не знаех какво да правя... Щях да се хващам барман в Абу Даби - толкова бях закъсал.
Но тогава продавах всичко на загуба. Радвах се, ако изобщо продам нещо... С голям късмет и връзки си намерих работа като шофьор, та да не съм без хич...
Преживявал съм го, не ги съдя истериците, че са загубили връзка с кораба-майка.

Но и не съм длъжен да им търпя цирковете.

Време да мине - ще видим какво е положението.

А сега - чао.
Re: Сбогом и благодаря за рибата
11-05-2010 - 14:08:40
Dodo2, недей така. ЗАБАВЛЯВАЙ се. Форума е преди всичко за това. Ако не можеш да се надсмееш над себе си, го прави над другите. Има хиляди с "различно" мнение ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход