Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Форумът бавно и полека си отива

Публикувано от nino 
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 18:07:06
Quote
barbaron
Quote
Muza
Барба, Защо Асен има бан?
За съжаление - не знам. Сигурно тримата "умници", предвождани от четвъртия, който ще ме дава под съд, са го предали "в името на България", и после са седнали с вас на масата да си пеете и лафите smiling smiley

Мдаа... на масата се сяда обикновено с приятели...

Е, какво пък, мога да почерпя едно кафе, "спешъл" на "спешъл" място в тази тема... winking smiley :]





smiling smiley
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 18:47:42
Многострадални съфорумци,

упълномощен съм да прочета отворено писмо от Олимп от самия Гръмовержец (който също е баннат) до много грешния раб Божи Сахиб 31 , извстен още като Рязаната едноцевка:


Момче, след появяването ти във форума страстите се нажежиха като циганско кюмбе с крадени въглища по коледа, което е недопустимо и глупаво. Във форума и преди и сега е имало жега, но е имало и настроение , а сега има само жега.
Преди време тук имаше двама- Пунди и г-н Тепавичаров, мен ако питаш хвани единия-удари другия (глей го ти Господа кви ги пише)
които обаче , правейки се на идиоти, спореха с едни други идиоти , зада разсмиват едни още по-други идиоти, което помагаше на всички да не се видиотяват още повече, блещейки се в шоуто на Дългия и Биг Брадър, което е под нивото дори на грешници като теб. Това че е форум за имоти не значи, че 24 часа дневно, 365 дена в годината трябва да се прави реклама на имоти. Ако е така , всички ще я докарат до твоето положение.
Тук имаше един Продавач, уважаван от всички сривльовци Ъп-ър, учи се от него на Ъп-ърлък, за да не се наложи да ти изпратя побойника Арес да те учи.
Има и теми, които нямат нищо общо с имоти , предимно в Обща дискусия, но се посещават много и носят настроение и радост.
Там съм изпратил едни Ангелчета: Поли , Муза , Елиса да облагородяват овчите ви мисли и конските физиономии с усмивка, добра музика и блага дума...
Има и едно друго Ангелче-Нино, което където се появи размеква сърцата на простосмъртните, а и не само на простосмъртните.......
С една дума , вземи си бележка и коригирай дращенето си за да не пада повече нивото на форума, защото на никой не му се иска да се връща мисловно в детската градина, за да спори с другарчетата кой е плюл и пикал най-далече, а споровете с теб обикновено опират до това.
Ако ли не , ще бъда принуден да ти хлъзна една гръмотевица там , "където нивга слънце не огрява" и ако и това не те оправи, явно си за катрана....."

п.п
Само предавам думите на Гръмовержеца..
с почит:
г-н Тепавичаров



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-10 19:03 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 18:48:56
Quote
barbaron
Quote
Muza
Барба, Защо Асен има бан?
За съжаление - не знам. Сигурно тримата "умници", предвождани от четвъртия, който ще ме дава под съд, са го предали "в името на България", и после са седнали с вас на масата да си пеете и лафите smiling smiley

Барба, те като са го сложили-ти не може ли да го махнеш или да кажеш на Маджик да го махне ?! Егати излагацията-ако го нямаше преди 2-3 години Асен, никой нямаше да влиза в тоя форум. Уверявам ви !
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 19:31:51
smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-25 17:30 от barbaron.
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 19:40:30
Благодаря, Барба !
Голям си!
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 20:42:01
eye popping smiley

Боже...

Циркът е пълен...
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 21:48:47
Quote
Muza
eye popping smiley

Боже...

Циркът е пълен...

В смисъл ?
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 23:31:52
Quote
Naskata
Quote
Muza
eye popping smiley

Боже...

Циркът е пълен...

В смисъл ?

Не влизах в интернет изобщо две седмици не, че нямах възможност.
Имало е смисъл.
Опитвам се да видя нещата от друг ъгъл,та....как разбрах Муза.
Naskata,мисля,че ако модераторите не мислят еднакво с админите,то какво / тук бих използвала други думи / ще остане.
Банвайки / но кой ги банва,та модераторите даже не знаят / едни от най - интересните събеседвеници ,а и гонейки други с ненамесата си или не дай боже с намесата си.

Какво и аз да кажа.Да цирка е пълен !!!
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 23:41:54
Quote
regataco
Quote
Naskata
Quote
Muza
eye popping smiley

Боже...

Циркът е пълен...

В смисъл ?

Не влизах в интернет изобщо две седмици не, че нямах възможност.
Имало е смисъл.
Опитвам се да видя нещата от друг ъгъл,та....как разбрах Муза.
Naskata,мисля,че ако модераторите не мислят еднакво с админите,то какво / тук бих използвала други думи / ще остане.
Банвайки / но кой ги банва,та модераторите даже не знаят / едни от най - интересните събеседвеници ,а и гонейки други с ненамесата си или не дай боже с намесата си.

Какво и аз да кажа.Да цирка е пълен !!!

Да- така е...
:-[
Re: Форумът бавно и полека си отива
11-05-2010 - 01:14:55
Ако спориш с идиот, най-вероятно е и той да прави същото!

Обявявам втората половина на месец май за дни на четенето.....!
Ако спрете да пишете за две седмици, форумчето ще се излекува....!
Наслаждавайте се на сутрешната роса - сега е времето!

Минавам в режим на четене.....!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-11 01:24 от partzalev.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход