Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Благодаря!

Публикувано от Scyther 
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 10:32:11
Болно ми е, но те разбирам!
Няма да отправям пожелания за сбогом защото не възнамерявам да прекъсвам контакт с теб!
Поздрави !
neo
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 11:55:55
Скитъре,ще ни липсваш.Пожелавам ти здраве и късмет!
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 19:45:46
Успех Скитъре, каквото и да си решил. Желая ти много здраве и достатъчно пари. Дано dodo2 е познал и наистина отиваш "да си чоплиш зъбите с чадърчето от коктейла на някой топъл остров в сламена колиба до брега на океана".
Другото е суета.
*drink1*
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 20:18:14
Quote
Scyther
............
БЛАГОДАРЯ ВИ!

Това звучи като заминаване за Космоса, без гаранции за интернет там!!! Или емиграция в някоя затънтено село със същите условия. Или някоя пещера за медитация??? Решение ,назряло в полунощ, може би изглежда по друг начин рано сутринта? Обади се, Scyther, къде си??!



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-05-07 20:29 от general.
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 20:21:54
Skyther-e,
Анчето като прочете поста ти каза:

" М...дааа, уходят только нужние......"

и аз веднага го пробутах от мое име в една друга тема..
Май ти беше казал:
" На Околовръстното се създава брутен вътрешен продукт, а ние тук словоблудтваме.." или нещо такова.

Е те това е израз: ясен, точен , чегъртащ по най-тънката струна на БГ действителността както баба Хризантема чегърта нервите на г-н Тепавичаров с безкрайните си налудничави и безбожни вопли за разумопомрачителна любов в четвъртата възраст....

Жив и здрав!
Re: Благодаря!
07-05-2010 - 20:38:54
А-а, ясно:

Законът за следенето в интерент влиза в сила
- A + 07 май 2010 / News.dir.bg
От понеделник влизат в сила промените в Закона за електронните съобщения, с които се разрешава проследяване на интернет трафика ....
Re: Благодаря!
08-05-2010 - 01:22:07
Дано не ни напускаш завинаги. Много ще ни липсваш приятелю, не ни го причинявай.
Re: Благодаря!
08-05-2010 - 07:22:56
Scyther,

благодаря , че те имаше в този форум!!!
Беше ми много приятно да те чета. Аз отдавна съм във форума , но започнах да пиша рядко защото нещата станаха очевидни за тези с очите.
Където и да си , намери 5 мин. да ни кажеш как си. Може да е непонятно за някои, но съм от хората дето се радват за успеха на всеки българин и тъжа за провала му. Стискам ти палци за успехи! Бъди щастлив БЪЛГАРИН!smiling smiley

ПП."От понеделник влизат в сила промените в Закона за електронните съобщения, с които се разрешава проследяване на интернет трафика ...." те и сега го правеха. Просто става законно
Jim
Re: Благодаря!
08-05-2010 - 10:28:00
Уф, първото което си помислих беше че ти остават няколко дена живот и затова се прощаваш с всички, ама че кофти. Но явно заминаваш за чужбина. Където и да е (дано не е Малта) все ще намериш време пак да се включиш, а и да ни кажеш как е "там". Ще бъде жалко, ако тук останат само хората с много имена и теми.
А пък ако споделиш къде ще ходиш, може и да получиш полезна информация от хората тук.
Успех и късмет на новото място.
Re: Благодаря!
08-05-2010 - 11:46:01
avatar
Що не си я бяхте пуснали на общи тази сълзлива темичка. Или може би мислите, че напускането на форума от Скитър, ще срине допълнително цените?
Цялата тази тема ми прилича на това :

[vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход