Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

pozdrawi ot kuku

Публикувано от kuku987 
Re: pozdrawi ot kuku
25-04-2010 - 17:53:48
Quote
proprietaire xxxІ
Благодаря ти Регатако за поздрава. Поздравявам всички ви с любимата ми песен на великаните Цепелин
............................

Класика в жанра!!! Впечатлен съм от избора ти! Споровете нямат значение.... (Озадачен съм от разликата във възгледите ни.)
Re: pozdrawi ot kuku
25-04-2010 - 18:37:06
avatar
Каква е точно разликата във възгледите ни, че не мога нещо да схвана? И какво общо има музиката? Радвам се че оцени избора ми! Това парче определено не е най-известното на Цепелина, но според мен е най-съвършеното.
Re: pozdrawi ot kuku
25-04-2010 - 22:03:15
Quote
proprietaire xxxІ
Каква е точно разликата във възгледите ни, че не мога нещо да схвана? И какво общо има музиката? Радвам се че оцени избора ми! Това парче определено не е най-известното на Цепелина, но според мен е най-съвършеното.
Забавляват се хората. Не може само да се дърляме, трябва нещо и за душата...:]
Re: pozdrawi ot kuku
26-04-2010 - 10:44:01
За тези извън БГ




За тези пророкуващи вечен ъп или вечен даун smiling smiley


Re: pozdrawi ot kuku
26-04-2010 - 14:46:41
голям купон се е заформил!!!*drunk* веднага се присъединявам и ..."позиционирам" :]

... шарения да е ... за всекиго по нещо!









да се разходим ... smiling smiley













.... и едни любимци!






и малко рок ... лек и по-тежък! winking smiley













любимо ...





и чалгийката! winking smiley






хубава и успешна седмица! *drink2**drink2**drink2* да ни върви по ... музика! *ok*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: pozdrawi ot kuku
26-04-2010 - 20:23:54
Поздравче за Спиро... smiling smiley*drink1*





smiling smiley
Re: pozdrawi ot kuku
26-04-2010 - 22:39:44
Поздрав за собственика,много... много ...,ама много ме впечатли с поздрава си в темата...
колкото и да мисля,след неговия избор,за мен остана само да послушам сърцето си и да изпратя поздрав....





Тъй де,аз все пак обичам прогресив рок.

*beer*
Re: pozdrawi ot kuku
26-04-2010 - 23:25:28
:]:]
Регатка,
Големеееми обяснения си теглила... :] Абе, поздравяваш го и толкова. Ей на, и аз го поздравих. Макар че, той не ми хареса песента. Сладникава му била... :] Карай, да е весело... :]

Поздрав за теб! *rose*





smiling smiley
Re: pozdrawi ot kuku
26-04-2010 - 23:39:08
avatar
Quote
Muza
:]:]
Регатка,
Големеееми обяснения си теглила... :] Абе, поздравяваш го и толкова. Ей на, и аз го поздравих. Макар че, той не ми хареса песента. Сладникава му била... :] Карай, да е весело... :]

Поздрав за теб! *rose*





smiling smiley
..................
Муза, нали съм ти благодарил за поздрава! Оттам нататък не съм длъжен струва ми да харесам точно това което ти си ми подбрала.
Харесвам властни жени, но чак да се дразнят от оценката ми на поздрав с песен не съм очаквал! Предполагам че си много атрактивна и властна в секса. Може и да те сънувам и да си представям образа ти , но няма да кажа на жена ми! Малка тайна.

"L'enfer, c'est les autres"
Re: pozdrawi ot kuku
26-04-2010 - 23:55:02
Хай Муза, амче аз такова....ми човека пусна страхотно парче,какво да правя....мислих,мислих.....
и накрая реших,че е по добре да си кажа всичко......и ей ме на........, ти веднага много съм казала :] :}
Я, да те поздравя с една друга моя любов VANGELIS........






winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход