Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

pozdrawi ot kuku

Публикувано от kuku987 
Re: pozdrawi ot kuku
27-04-2010 - 00:01:43
Собственик,

Ти си добър човек и на моменти ми дожалява за теб.

Досега, не съм си позволявала да правя оценка на когото и да е било от форумците. Сега, обаче, ще ти кажа в прав текст. Ти, никога не спазваш и най-елементарни норми на поведение и общуване. За обноски, да не говорим.
Това ти носи лош късмет... и тъга. Дори и не си в състояние да се засмееш на каквото и да е било...
Re: pozdrawi ot kuku
27-04-2010 - 00:11:46
Ooo......собственик,сега видях много много,грубо не беше нужно.......
Все пак ние тук се забавляваме и отпочиваме от деня,а Муза най-малко заслужава такова отношение :g: :g: :g:
Re: pozdrawi ot kuku
27-04-2010 - 00:43:01
avatar
Quote
Muza
Собственик,

Ти си добър човек и на моменти ми дожалява за теб.

Досега, не съм си позволявала да правя оценка на когото и да е било от форумците. Сега, обаче, ще ти кажа в прав текст. Ти, никога не спазваш и най-елементарни норми на поведение и общуване. За обноски, да не говорим.
Това ти носи лош късмет... и тъга. Дори и не си в състояние да се засмееш на каквото и да е било...
.................
Хей Муза, защо мислиш, че не не ми е приятно да си контактувам с теб? Мисля че си в грешка. Кажи какви най-елементарни норми според теб не съм спазил? О Балкански комплексарски нрави! Дай да преведем диалога си в лондонски форум и да ги питаме кой е компексаря, искаш ли да си направим този експеримент? Пет века си имат значение. Ще ти кажа под секрет, че никога не съм се стремил по някакъв начин да засегна дама или да я обидя или нещо подобно което ти си представяш. Но ти явно си изтъкана от комплекси. Това не е причина да не се изказвам нали се сещаш? Ако мислиш, че ще ми направиш психологически портрет и с това ще ме впечатлиш, дълбоко се лъжеш. Само за пореден път ще споделя, че съм държавен служител и съм се подлагал поне 5 пъти на психологически тест.

"L'enfer, c'est les autres"
Re: pozdrawi ot kuku
27-04-2010 - 01:58:39
Quote
proprietaire xxxІ
Само за пореден път ще споделя, че съм държавен служител и съм се подлагал поне 5 пъти на психологически тест.

И какви са диагнозите?! eye popping smiley Или е само тази "държавен служител"? :ami:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: pozdrawi ot kuku
27-04-2010 - 02:27:39
Quote
proprietaire xxxІ

..................
Муза, нали съм ти благодарил за поздрава! Оттам нататък не съм длъжен струва ми да харесам точно това което ти си ми подбрала.
Харесвам властни жени, но чак да се дразнят от оценката ми на поздрав с песен не съм очаквал! Предполагам че си много атрактивна и властна в секса. Може и да те сънувам и да си представям образа ти , но няма да кажа на жена ми! Малка тайна.

Опппааа, ясно! Не е само една диагнозата. За тази нищо ли не казаха при прегледа - шизоидно разстройство на личността (SPD). Това е личностно разстройство, характеризиращо се с липса на интерес към социални връзки, предпочитание към уединен начин на живот и емоционален студ. SPD е рядко състояние в сравнение с други личностни разстройства. Едва 1% от световното население има този проблем.

Муза, извади късмет с 1-ия %. Абе, късметлийка си ни ти! :]:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: pozdrawi ot kuku
27-04-2010 - 02:30:04




winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: pozdrawi ot kuku
27-04-2010 - 09:22:02
Quote
proprietaire xxxІ

Щом казваш... така е!

Хубав ден на всички, независимо къде се намират! smiling smiley





smiling smiley
Re: pozdrawi ot kuku
28-04-2010 - 16:58:43
Quote
Muza
Quote
proprietaire xxxІ

Щом казваш... така е!

Хубав ден на всички, независимо къде се намират! smiling smiley





smiling smiley

==================================================================

Muza, тази музика със слайдшоуто е невероятна.Благодаря на теб и на всички за готините парчета!
А с Крис Риа можем да погледнем към лятото



Re: pozdrawi ot kuku
28-04-2010 - 22:08:23
smiling smiley

Още една негова...








Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-28 22:09 от Muza.
Re: pozdrawi ot kuku
28-04-2010 - 22:15:28
За Регатка и за всички, които харесват... *rose**drink2*







smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход