Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокер с диплома за журналист?

Публикувано от kanemski 
Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 12:22:46
Имам един познат от Пловдив, който работи като брокер в Пазарджик и региона. Той е завършил журналистика. Как ще коментирате? Дали може човек с такова образование да стане брокер? Не е ли малко неподходящо?
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 16:16:49
avatar
Не съм чул за някой брокер да има завършено образование с диплома по специалността.
Може би, поради това и е такова дереджето на тази посредническа услуга у нас, но нали българинът е специалист по всичко, какво пречи тогава и на един журналист да бъде брокер?
Таман, ще интервюира правилно страните по сделката.
А някой ден, може и роман да напише.
Който след екранизирането си, да е в първата десятка не само по нашите кина! winking smiley
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 18:47:29
По-добре журналист с ниска заплата и чиста съвест от колкото счетоводител, финансист или банкер, който лъже хората за да прибира заплатка 2000+ лева!!!
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 19:12:00
Не одобрявам, че работи като брокер. Според мен да си журналист е дарба и е творческа професия. Подкрепям творческите професии, мразя техническите и математически-ориентираните такива, както и тези свързани с бизнес. Според мен в тях няма душа, има само подмолрности, порбутване на "крастави коне" и всичко е само за парите. Едвам изкарах Бизнес администрация точно защото се учат скучновати математики, счетоводства и други подобни.
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 20:04:19
Ти си изкарал бизнес-администрация? И мразиш парите? Егати идиота.
А журналист да работи като брокер е супер подходящо, както и артист. Това е главно работа с хора, после с имоти.
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 20:18:59
Идиот е баща ти неизвестния както се води в акта ти за раждане.
Иначе никъде не казвам, че мразя парите. Кой не ги обича!
Всеки си мечтае един ден да живее в лукс и разкош, да има личен шофьор, секретарка и къща в Бевърли Хилс с позлатени прибори да се храни и други подобни общочовешки мечти. Просто смятам тези професии които изброих за сухарски.
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 20:33:22
Рисувай си там листенца в парка.
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 20:48:40
Бял ден да не видиш, всичкото ми нещастие на теб да отиде!
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 21:13:35
Както казал Манго: Айше, а дано си честна.
А тя отвърнала: Дано, дано, Манго, ама надали.
Re: Брокер с диплома за журналист?
21-04-2010 - 21:36:56
Quote
kanemski
Имам един познат от Пловдив, който работи като брокер в Пазарджик и региона. Той е завършил журналистика. Как ще коментирате? Дали може човек с такова образование да стане брокер? Не е ли малко неподходящо?

Никак няма да коментираме. Просто не е добре да се коментират хора и неща, за които не са налични достатъчно факти.
Ако Вие сте стопроцентово убеден в правотата си - най-добре е да осведомите познатия си лично за гледището си, а не да предизвиквате клюкарски дискусии зад гърба му в нета!
Успехsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход