Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Реших да стартирам производство ... да , ама какво ?
27-04-2010 - 02:04:34
Quote
фло
Quote
dival

Сетих се че в момента е много търсена био-козметиката , обаче нищо не знам по въпроса *huh*

Ще ти дам един пример за био-козметика с един от продуктите на козметиката-сапуна!През Втората световна война германски учени разработили за нуждите на германската армия био сапун от фекалии!Пенел ,миел и перял отлично,но имал само два недостатъка-цвета и миризмата оставали същите като суровината!:}

:]

Аз имам познат, който рисува, замесвайки боите си с конски фъшкии. Дали пък и в изкуството няма да навлезе био-то *pardon*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Реших да стартирам производство ... да , ама какво ?
27-04-2010 - 09:00:03
Quote
elissa


Аз имам познат, който рисува, замесвайки боите си с конски фъшкии. Дали пък и в изкуството няма да навлезе био-то *pardon*

Пред изкуВството стои сериозно предизвикателство ,заради извечния стремеж към непреходност,доколкото под био се разбира органиката!Органичния произход на материалите предполага къса експозиция.Една чудесна творба,композирана от домати, краставици,чушки,лук,магданоз и сирене , именувана Шопска салата издържа малко пред жадния поглед на ценителя на изкуВството*drunk*Важно е посланието и внушението на творбата:]да е непреходно!
Re: Реших да стартирам производство ... да , ама какво ?
29-04-2010 - 09:30:20
Re: Реших да стартирам производство ... да , ама какво ?
30-04-2010 - 17:54:30
Отпускат държавна помощ за производителите на картофи
30 април 2010, 16:03

Крайният срок за кандидатстване е 21 май тази година


Субсидия от 1.5 млн. лв. за посевен материал от картофи и за засаждане на картофи за консумация беше одобрена от Държавен фонд Земеделие.

Производителите, които искат да използват средствата за семепроизводство трябва да обработват площ между 5 декара и 80 декара. Площите, на тези които ще засяват картови за консумация, трябва да са в размер от 5 декара до 150 декара.

Срокът за кандидатстване по тази схема започва на 3 май и ще продължи до 21 май. Средствата ще се договарят в периода от 1 до 15 юни, а крайният срок за изплащането им е 16 юли тази година.

В края на март фондът отпусна кредитна линия от 5 млн. лв. за производителите на картофи. Средства са предназначени за покупка на семена, торове и препарати за реколта 2010 г. Заемите са в размер до 500 лв. на декар и са на база референтна лихва, която в момента е 6%.
Re: Реших да стартирам производство ... да , ама какво ?
30-04-2010 - 22:52:19
Re: Реших да стартирам производство ... да , ама какво ?
30-04-2010 - 22:56:14
Quote
фло
Quote
elissa


Аз имам познат, който рисува, замесвайки боите си с конски фъшкии. Дали пък и в изкуството няма да навлезе био-то *pardon*

Пред изкуВството стои сериозно предизвикателство ,заради извечния стремеж към непреходност,доколкото под био се разбира органиката!Органичния произход на материалите предполага къса експозиция.Една чудесна творба,композирана от домати, краставици,чушки,лук,магданоз и сирене , именувана Шопска салата издържа малко пред жадния поглед на ценителя на изкуВството*drunk*Важно е посланието и внушението на творбата:]да е непреходно!

:}:}*ok**ok*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Реших да стартирам производство ... да , ама какво ?
03-05-2010 - 18:09:01
Общръщам внимание на един момент, който може да е интересен за някого, а именно - за проектите по мярка 312 не се изисква човек да има постоянен адрес по местоживеене в съответната селска община, а само да има седалище на фирмата там.

Така,че , wild_things , това е още един вариант - да предложиш терена си под наем на някой, който би желал да подготви проект.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход