Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кино. По идея на Bulcan

Публикувано от nino 
Re: Кино. По идея на Bulcan
17-03-2010 - 23:29:44
video: [vbox7.com]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Домът е храм на тялото, тялото е храм на душата."
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 00:00:47
BulCan,благодаря за подсказката за Тарковски *bow*,скоро не съм гледала "Соларис"

"La Grande Bouffe" го има в замунда ето линк:

[zamunda.net]
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 00:00:55
Скорпи,
Обичам те.
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 00:24:18
BulCan,ето и "Цветът на 1001 нощ"

[zamunda.net]

"Декамерон"

[zamunda.net]

и

"Кентърберийски разкази"

[zamunda.net]

smiling smiley
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 01:00:46
Quote
Скорпи999
Тихия, сещаш ли се за един стар, но прекрасен филм? Той наистина е по твоята част.

"Венецианска загадка", италиански, оригиналното му име е "Аnonimo veneziano". Режисьор и сценарист Енрико Мария Салерно, по пиесата на Джузепе Берто. Участват Тони Мусанте и Флоринда Болкън. А музиката беше прекрасна - Алесандро Марчело /1684-1750/, музикалната пиеса, която дава заглавието на филма.

Извинявам се, че се намесвам, музиката си е направо 2-рата част от концерта за обой и оркестър от Марчело.
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 01:47:03
Quote
regataco
BulCan,ето и "Цветът на 1001 нощ"

[zamunda.net]

"Декамерон"

[zamunda.net]

и

"Кентърберийски разкази"

[zamunda.net]

smiling smiley

Regataco, безкрайни благодарности *bow* Не съм гледал тези филми от малко повече от 20 години. Чудя се как ли ще ми изглеждат сега, спомням си че навремето ми бяха много интересни. И четирите ги пуснах да се свалят.

П.С. "Hair" тази вечер го изгледахме с жена ми. Хареса ми даже повече, отколкото навремето.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-18 01:51 от BulCan.
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 13:17:31
Поствам нещо за децата ви, най-любимото ми детско филмче от времето, когато бях мъъъничко ламче, непослушно spinning smiley sticking its tongue out

[www.vbox7.com]

след всеки дъжд, слънце изгрява...
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 14:16:08
spaska_lamiata,много ме развесели с тези плодчета *ok*

И от там се сетих,през 2007г,пътувах за един симпозиум в Истамбул / доста досадно пътуване/
В най-досадната част от него една колежка,пусна филмчето "Таласъми ООД" е... толкова "детски"
смях от дърти хора,не съм виждала.
За малки и големи деца с усмивка от мен smiling smiley

[masters-tb.com]

В замунда не го намерих,а този торент не съм ползвала.Дано да няма проблеми.
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 16:50:58
Quote
BulCan
Quote
Скорпи999
Тихия, сещаш ли се за един стар, но прекрасен филм? Той наистина е по твоята част.

"Венецианска загадка", италиански, оригиналното му име е "Аnonimo veneziano". Режисьор и сценарист Енрико Мария Салерно, по пиесата на Джузепе Берто. Участват Тони Мусанте и Флоринда Болкън. А музиката беше прекрасна - Алесандро Марчело /1684-1750/, музикалната пиеса, която дава заглавието на филма.

Извинявам се, че се намесвам, музиката си е направо 2-рата част от концерта за обой и оркестър от Марчело.



Точно тъй, младежо*ok*
Re: Кино. По идея на Bulcan
18-03-2010 - 16:52:41
Quote
nino
Скорпи,
Обичам те.

Тенкю, скъпа, и аз теб:loveu:*rose*

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Домът е храм на тялото, тялото е храм на душата."
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход