Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кръчмето !!!

Публикувано от spaska_lamiata 
Re: Кръчмето !!!
23-11-2009 - 21:29:49
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
> Лека нощ на всички.
> Може и да не се видим ПОВЕЧЕ.
> Лично аз взех решение за себе си ПОВЕЧЕ ДА НЕ
> ВЛИЗАМ В ТОЗИ ФОРУМ.
> Приятно ми беше да си говоря, да се карам, да се
> дърля и да се смея със всички Вас.
> Ще ми липсвате много.
> Но това е.
> Човек трябва да има достойнство и да знае кога е
> настъпил момента да не прави компромис със
> принципите си.
> Обичам Ви, за мен беше чест!
>
> Wilson


eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

Сега пък какво стана пак?! *huh* *huh*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Кръчмето !!!
24-11-2009 - 10:27:44
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
> Лека нощ на всички.
> Може и да не се видим ПОВЕЧЕ.
> Лично аз взех решение за себе си ПОВЕЧЕ ДА НЕ
> ВЛИЗАМ В ТОЗИ ФОРУМ.
> Приятно ми беше да си говоря, да се карам, да се
> дърля и да се смея със всички Вас.
> Ще ми липсвате много.
> Но това е.
> Човек трябва да има достойнство и да знае кога е
> настъпил момента да не прави компромис със
> принципите си.
> Обичам Ви, за мен беше чест!
>
> Wilson


Уилсон, моля те недей да си тръгваш...ние не сме виновни и имаме нужда от твоето присъствие...започва да става все по-скучно, един по един всички са решили да си тръгнат. Не се палете толкова, има безброй по-значителни неща, та да се хабите заради някакви си правила...голяма работа, винаги ги е имало и ще ги има. Това е. Пък без вас е много скучно, моля те не заминавай и ти... *bow* *bow* *bow*

Кръчмето ми съвсем пустее :cry: :cry: :cry: всеки е зает или сърдит :cry: :cry: :cry:

след всеки дъжд, слънце изгрява...
Re: Кръчмето !!!
24-11-2009 - 10:57:19
Лами smiling smiley

Има си неписани правила, които не ние сме потъпкали. Въпрос на принцип, както и това, че всеки, какъвто и да е, си има някакво достойнство...

В другите теми се делихме на ъпъри-сривльовци, брокери-клиенти, продавачи-купувачи... Все пак, съумяхме, въпреки всичко да запазим човешкото в нас...

Вероятно, не си разбрала, но този раздел вече стана като "натресен". Поне, аз така се чувствам вече тук.. Не бих искала да преча на никого...

Тук цареше много хубава атмосфера. Дори, и при сериозни теми тук, липсваше заяждане, липсваше негативизъм...

Има един форумец, който генерира теми в другия раздел. Въпреки това, той не е причината...

Както и да е... Аз бях просто потребител...

Имаш поздравче... winking smiley smiling smiley

И от мен едно тук към теб и към всички...



smiling smiley

Бъдете щастливи! smiling smiley





*rose* *rose* *rose* *drink1* *drink1* *drink1*
Re: Кръчмето !!!
26-11-2009 - 08:36:48
Ура нашето форумче пак заработи smiling smiley))))))))))))

Специални поздрави: [vbox7.com] ако някой ми я намери цялата песен, не само този откъс ще бъда много признателна tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

след всеки дъжд, слънце изгрява...
Re: Кръчмето !!!
26-11-2009 - 09:56:47
То форумчето заработи но в този му вид хич не ме кефи! Точно като ,,натресен'' е този раздел на форума. Едно последно постче:Пена се събудила сутринта, издоила кравата, извела я на паша, събудила децата, нахранила ги, наточила косата, отишла на полето, косила, жънала, насякла дърва, приготвила обяд, нахранила децата, прибрала кравата, след това косила до вечерта, върнала се, приготвила вечеря, нахранила децата, изкъпала ги, почистила, седнала и изяла един комат хляб и легнала да спи с чувство за изпълнен дълг... обаче изведнъж скочила ужасена:
- Божке, Вуте остана ненаебан!


( Елисо,дарлинг не е намек,просто такива приказки се сетих рано-рано сабахлян) smiling smiley
Re: Кръчмето !!!
26-11-2009 - 10:09:22
Фил, много ни липсваше на всички, и най-вече на лисето. Относно визията на форума си прав и на мен не ми харесва, сега ще е скучно... къде ще си лафим и обсъждаме "важните" проблеми ?!!!

sad smiley sad smiley sad smiley

тъжно ми е, няма веселба, няма кръчме ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-26 11:20 от spaska_lamiata.
Re: Кръчмето !!!
30-11-2009 - 14:29:03
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ЛАМИ !




Тайфата ни те поздравява - здраве и любов ти пожелава!
Нека винаги си в настроение и да правиш всичко с вдъхновение!


Наздраве !








*drink1**drink1**drink1*







*drink2**drink2**drink2*







*drunk*


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Кръчмето !!!
01-12-2009 - 18:09:37
Кратко лирично отклонение smiling smiley




The Walkabouts - The Light Will Stay On




Scarlet - Independent Love Song




NOX - Hej Dunarol




Parov Stelar - Chambermaid Swing любимо!!! winking smiley
същото LIVE версия






Gabin - Doo Uap, Doo Uap, Doo Uap smiling smiley




Modjo - Lady (Hear Me Tonight)

Хубава вечер на "последните мохикани" в забавната част на форума! winking smiley:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Кръчмето !!!
01-12-2009 - 21:07:07
Не съм заявявала, че напускам, ама там не ми е комфортно, както беше тук.
Егати дилемата- пука ми дали някой ще ме заличава. Пак ще пиша. spinning smiley sticking its tongue out
Там все нещо нося на лицето.... В едно съм сигурна- човек съм, един живот имам, той е кратичък, не ме вълнуват останалите и ще си пиша, където и каквото искам. До когато искам. Изборът си е мой, не нечии.

Та- нека е музика *drunk*

Re: Кръчмето !!!
02-12-2009 - 02:07:45
Quote
Poli_2
Не съм заявявала, че напускам, ама там не ми е комфортно, както беше тук.
Егати дилемата- пука ми дали някой ще ме заличава. Пак ще пиша. spinning smiley sticking its tongue out
Там все нещо нося на лицето.... В едно съм сигурна- човек съм, един живот имам, той е кратичък, не ме вълнуват останалите и ще си пиша, където и каквото искам. До когато искам. Изборът си е мой, не нечии.

Та- нека е музика *drunk*

Нали? :]:] Ами да! Ние и там що реформи сме претърпЕли, пък не сме умрЕли! :]
БорбЪта прай ранЪта! winking smiley

Аз още не пускам нищо, ама такова клипче спретвам, та чакам да се качи и да пусна него smiling smiley
Този път с голям кеф го правих, а песента е страхотна. Превеждам си я за себе си, но не мога чак толкова добре, но ще се намери и текста от някъде. *pardon*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход