Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Светът е оцелял, защото се е смял.

Публикувано от general 
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-10-2011 - 23:40:46
Седнали Цар Киро, Доган и Бойко на маса да пият и ядат. Цар Киро дигнал една чаша уиски изпил я на екс ,метнал я във въздуха и я гръмнал с пистолета на парчета:
- Ние, циганите имаме толкова много злато и пари, че можем да си позволим да пием всеки път от различна чаша.
Ахмед Доган, да не остане назад, изпил уискито, хвърлил чашата, пръснал я с пистолета и казал:
- Ние в Турция имаме толкова долари ...и злато, и чашите са толкова евтини, че можем да си позволим да пием всеки път с различна.
Бойко се... още озърнал наляво надясно. Налял си две чаши с уиски, изпил ги на екс, хвърлил ги във въздуха, извадил два пистолета, гръмнал Цар Киро, гръмнал и Доган, хванал двете падащи чаши и казал:
-Ние в България, имаме толкова много цигани и турци, че може да си позволим да пием всеки път с различни.....
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
13-10-2011 - 14:02:14
Eeeeх, мечти - ама иначе, финалът кефи *ok*
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
15-10-2011 - 12:05:25
:] :] :] *beer*
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
15-10-2011 - 12:14:56
Двама пияници си говорят:
- Да ти викам ли такси?
- Викай ми както си искаш!

smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
16-10-2011 - 13:48:53
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
20-10-2011 - 08:56:05
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА РАЗКАЗАНА ОТ МИНИСТРИ МИРОСЛАВ НАЙДЕНОВ: Един ден Червената шапчица тръгналa да носи на баба си храна в една кошничка. Всички тези храни били по стандарт "Стара планина". И затова бабата изгаряла от желание да получи храна, защото ние сме това, което ядем. СЕРГЕЙ ИГНАТОВ: Добрата подготовка, която дава българското училище по география и математика, е позволила на това дете да се ориентира само` в гората. Още повече, че в училище то е разговаряло с училищния психолог и без страх е тръгнало към гората. Догодина ще въведем часове за срещи с вълци. Колективи вече подготвят учебните и помагалата. ТОТЬО МЛАДЕНОВ: Обърнете внимание каква потребителска кошница е очаквала възрастните хора. Това показва социалната политика на правителството, защото тази баба е вдовица, а вдовишките пенсии ще бъдат увеличени. Ако осъществим пенсионната реформа, мъже и жени се пенсионират на 80 години. Тогава тази баба ще работи и няма да живее в гората. РОСЕН ПЛЕВНЕЛИЕВ: Само след шест месеца тази пътечка, по която е вървяла Червената шапчица, ще стане горска магистрала и с колите до тази и друга баби в гората ще се отива за десет минути. ТРАЙЧО ТРАЙКОВ: Бабата ще продължи да се топли с дърва в гората. И ако се оказва по-изгодно с отопление на твърдо гориво, ние няма да строим АЕЦ Белене. НОНА КАРАДЖОВА: Искам да подчертая, че къщата на бабата не е построена в защитена местност, както твърдят еколози. Затова част от гората зад къщата на бабата е изсечена и се предвижда строеж на ски писта. СИМЕОН ДЯНКОВ: Вълкът нападнал бабата и Червената шапчица, защото е бил гладен. Да, така е. Не отричам, но ясно искам да кажа,че пари за храна на вълци няма. Гладни, жадни - това остава техен проблем. Нашите вълци все пак са много по -стабилни от американските. СВИЛЕН НЕЙКОВ: Възрастните хора, ако спортуват, може те да ходят при внуците си, а не обратното. Затова предвиждаме фитнес зали в гората, за да може старите хора да поддържат здравето си. ВЕЖДИ РАШИДОВ: Ако имахме един хубав музей, един български Лувър, тая баба щеше да се разхожда по цял ден из него, вместо да дивее по горите и да я ядат вълци. Чудя се как някой хора не могат да го разберат това. Любовта към изкуството няма възраст. Като съм бил в Париж, много пъти виждам как техните бабички по цял ден са из музеите. ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ: При акция "Бабата" със съдействието на ловец е хванат вълкът, извършител на тежкото престъпление. Той е криминално проявен, многократно са повдигнати обвинения към него, но интересно защо съдът не се е произнесъл досега с присъди. Само това искам да попитам. МАРГАРИТА ПОПОВА: Съдебната система работи въпреки някой недостатъци. Тя ще поеме вълка и той ще получи присъдата, която заслужава. Убедена съм в това. БОЙКО БОРИСОВ: Изял вълкът бабата. Неприятно е, но аз искам да попитам: къде бяха правителствата предишните двайсет години, защо не уредиха бабата в старчески дом, а са я захвърлили в гората? В Банкя старите хора са си по къщите. И ние сега ще се погрижим за старите хора в горите. Ето, направили сме трийсет нови пътечки. Утъпкваме още петнайсет и до края на нашето управление ще имаме четирийсет и пет нови горски пътеки! Само това да е, аз ще съм доволен!
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
22-10-2011 - 16:19:06
Президентът свиква извънредно КСНС с дневен ред:
- Заплаха за етническия мир в планинските райони
- Сигнали за опорочаване изборния ден от симпатизанти на партия Червени Шменти - Капели
- Удължаване ловния сезон до второ нареждане с цел опазване етническия мир и провеждане на свободни и демократични избори
За изпълнение на горното спешно да се подготви и открие МИНЛС Белене / Да не се бърка с ядрената енергетика /
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
26-10-2011 - 16:23:10
-------------------
Жена ми ме хвана снощи да мастурбирам...нямаше да е толкова зле ако не гледах "Animal Planet"..
-------------------
Мъж оставил колата си на паркинга пред блока, като на предното стъкло сложил бележка:
"Резервоара е празен,касетофона го няма, двигателя го откраднаха!"
На другият ден до своята бележка намерил друга:
"Тогава за какво са ти гуми?
-------------------
Доктор към пациента:
-Трябва да спрете да мастурбирате!
-Но защо докторе?
-Пречите ми да Ви прегледам,като за начало.
--------------------
Един човек си пътувал в автобуса и си мисли:
"Живота - гаден, жените - използвачки, хората - лицемери..."
Зад него едно ангелче си записва в тефтера:
"Живота - гаден, жените - използвачки, хората - лицемери..."...
- Хм, странно, пореден ден пак същото, но щом това си пожелава, трябва да се изпълнява...
---------------------
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
27-10-2011 - 22:06:27
Баща и син си пътуват в кола и сина казва:
- Тате, тате, виж Корвет-а!
- Курвета, курвета, ама виж каква кола!
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
02-11-2011 - 23:11:52
Quote
Justy
-------------------
Един човек си пътувал в автобуса и си мисли:
"Живота - гаден, жените - използвачки, хората - лицемери..."
Зад него едно ангелче си записва в тефтера:
"Живота - гаден, жените - използвачки, хората - лицемери..."...
- Хм, странно, пореден ден пак същото, но щом това си пожелава, трябва да се изпълнява...
---------------------
*ok*


Жена пише на приятелката си:

Живея в Копенхаген. Градът е приказка. Имам хубаво жилище. Нямам проблеми, с изключение на един: да имах едно мъжленце до мен!
Приятелката й отговаря: Моли се. Пожеланията се сбъдват.
Не след дълго получава отговор: Молих се,молих се - но какво стана? Дъщеря ми и зет ми купиха един голям дог - и какво му става? Избра си за любимо място моето легло!
Приятелката й отговаря: Трябвало е да си по-конкретна в пожеланията си, да го искаш в човешки образ!
След известно време пристига отговор: Направих както ми каза. И какво стана - дъщеря ми роди бебе:момче! Не може да живее без мен и спи само на моето легло!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход