Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....

Публикувано от jores 
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
05-07-2009 - 23:21:32
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> > Само една вметка за размисъл - СерГей и Азер не
> се ли водеха за необрменети млади кадри?
>


*beer*
Май си прав smiling smiley , но аз имам в предвид наистина да стане, би било добре за всички, вкл. и най - вече за тях.
Новия МП направи първо послание, към бългрските мюсолмани, като ясно заяви, че ще се бори за тях и ще им доказва от къде изгрява слънцето. Това е начина да се приключи с "приказката" Доган, да изобличи брутално натрапваните заблуди и страх в тази част от обществото.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
05-07-2009 - 23:26:22
Също така мисля, че много важна е политиката, която ще се предприеме спрямо наплашеното от Доган малцинство, да бъде много добре премислена, много важно е тези хора да разберът, че Доган с политиката, която водеше за да ги държи, като електорат ги капсулова и спря развитието им спрямо останалото население на страната. Новите политици трябва да докажат на тази част от населението, че са равноправни българи и членове на ЕС, само така естествено ще изчезне лицето на ДПС.


Синята помиярщина в действие. Абсолятно ми е безразлично дали Доган краде или не. Това, което ме интересува "часта от населението" с обрязани краекожия да си хване колкото се може по бързо пътя нъм Анадола или накъдето му видят очите. Защото всичко, което Доган и дружина са откраднали не е и 10% от това, което тези паразити получават от държавата.Какво, че ДПС не е на власт, като дотациите за тютюна продължават?

Активноста не знам спрямо кое е висока, като се има предвид, че преди имаше по 78% участие, а сега 60.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
05-07-2009 - 23:30:22
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
05-07-2009 - 23:38:17
Да, да се погрижи за българските мюсюлмани в комбинация с прилагането на законите в пълната им сила за всички депесарски функционери, които досега бяха недосегаеми.
Например, могат да започнат с фонд "Тютюн". :] :]
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
05-07-2009 - 23:52:39
В решителен за нас момент, Господ отново е БЪЛГАРИН!!!!!
*ok* *ok* *ok*


Честита дългоочаквана и дългоизстрадана победа!

Наздраве!!! *beer* *drunk* *drink2* *drink1*


Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 00:07:24
Честита дългоочаквана и дългоизстрадана победа!

Да си честитим след време, а най-добре след 4 години. Др. Иванов е видял достатъчно правителства и предпочита да се черпи, като си отиват.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 00:15:21
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Честита дългоочаквана и дългоизстрадана победа!
>
> Да си честитим след време, а най-добре след 4
> години. Др. Иванов е видял достатъчно правителства
> и предпочита да се черпи, като си отиват.

Това и правим... точно, както предпочиташ... Ще черпиш ли? smiling smiley

Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 00:18:55
avatar
А честито. Странен резултат, мисля че всички са изненадани (кой приятно, кой - не).

Въртят ми се следните питанки обаче:

- Доган като добър играч, какво целеше с изказванията си от последните седмици (не ми се вярва да е изтрещял с възрастта, а си мисля, че бяха съвсем целенасочени) - грешна преценка или постигна точно целите си;

- какви ще са следващите му действия сега;

- Доган зависим ли е или има потенциал да продължи играта сам; доста бързо бе забравен Ахмед Емин.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 00:18:57
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> др. Иванов Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Честита дългоочаквана и дългоизстрадана
> победа!
> >
> > Да си честитим след време, а най-добре след
> 4
> > години. Др. Иванов е видял достатъчно
> правителства
> > и предпочита да се черпи, като си отиват.
>
> Това и правим... точно, както предпочиташ... Ще
> черпиш ли?
>
>
>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА .... Да опазим децата !


Много сме зле с изпълненята на обещанията за черпене в този форум sad smiley Другите поне забравяха с времето, а др. Петров още веднага ! *pardon*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 00:21:27
*beer* *drunk*

Наздраве и от мен. Има надежда.
Дано поставят Доган на мястото му в затвора, и да убедят българо мохамеданите, че България е и тяхна родина. Щото сега по селата в родопите и в долината на широките гащи парите крадени от Доган не са ги усетили.

П.П. др. Иванов, що ли се държи така сякаш, са го настъпили по мазола? И пише така сякаш мисли с настъпеното.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход