Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....

Публикувано от jores 
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
07-07-2009 - 17:11:46
Предлагам да сменим Маниака с Ицо Хазарта, по - популярен е, по - симпатичен, по - смислени текстове прави, улегнал младеж е, семеен с дете, не бумка с патлака мада фака.
Е пафка, но всеки си има някакви пороци.
Ето едно парче негово, дори и политически послания иммма Поп фолк
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
07-07-2009 - 17:27:57

Мада фака, стана тя каквато стана. Поне и тийнейджърите ще имат свой представител в Парламента.

На мен и повлечените гащи, с които днес ходят по улиците не ми харесват, ама кой ме пита...
Тя и баба ми викаше, вземи се облечи като човек, къде си тръгнал с тез дънки кат някой работник

Да ти кажа, "горещо го предпочитам" пред Сашка Васева. :-[
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
07-07-2009 - 17:33:02
avatar
Карай бе, то това да е единствения проблем, лесна работа ...
Момчето рапира за нЕкой лев, щЕл да става дУпЕтат, да става ...

Трябва да гледаме по-позитивно на нещата, така да се каже градивно и не от ден за ден ..... spinning smiley sticking its tongue out
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
07-07-2009 - 18:28:56
Вижте от друг форум какво видях.Из декларациите на политиците за 2008-ма smiling smiley

Министърът на икономиката и енергетиката от БСП Петър Димитров е теглил заем, за да си купи апартамент в София за 156 хил. лева

Вижте го гений, миналата година на върха се е набукал, че и с кредит и този прозорлив икономически гуру чакахме да оправя икономиката :] :] :]

Но ето и един тарикат:

Министърът на образованието Даниел Вълчев (НДСВ) е продал през 2008 г. апартамент в София, собственост на него и на съпругата му от 119 кв. м. , за 459 243 лв
*bow* *bow* *bow*

Браво Дидко, има хляб в тебе.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
07-07-2009 - 19:46:33
От НДСВ са знаели че кораба потъва winking smiley а другия препира нещо от далавери.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
07-07-2009 - 19:49:06
4ovek Написал:
> Goro, прочетох всичките мнения за да видя дали има поне едни нормален човек,
> който да пише в тази тема. Вече се бях отчаял преди да видя твоето мнение.
> Две мнения по въпроса няма - избрахте мутра за министър председател.

jores Написал:
> ББ има едно неоспоримо качество - обедини ни на тези избори, за една много важна кауза
> да разкараме левите и да закопаем политически Доган за винаги.
> Каква е алтернативата според твоите виждания?

Алтернативата според вижданията на 4ovek са Зеленичките [www.zelenite.bg] - да зреят в парламента smiling smiley
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
08-07-2009 - 19:42:47
Някой знае ли новите бъдещи министри. sad smiley старите ще се разбягат като посланници някъде .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-08 19:46 от filmatoplo.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
08-07-2009 - 20:32:57
МВР - Цветанов за сега това май е сигурно. Както е сигурно, че ББ наказа Кунева заради царските тарикатлъци да си бъде евродепутатка а не пак да се гласи за комисар
:] .
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
09-07-2009 - 00:54:25
[www.profit.bg]

eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
"Само влогове притежава и министърът на културата Стефан Данаилов, като общата им стройност е 91 000 лв. и 37 500 евро."

Еййй, най-после забогатя и нашего брата актьора ! smoking smiley [vbox7.com] "Каручката на стария Буо" вече е мираж.





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-09 00:55 от elissa.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
09-07-2009 - 09:01:56
Първо както се вижда не ни е обединил Бойко, защото аз съм против него и милиционерската партия ГЕРБ. От милиционери не може да се очаква нещо креативно.
Второ, Доган не е във властта, но цялата кампания беше такава, че втвърди турците и те си гласуваха за него. Което значи, че всъщност само БСП и НДСВ изядоха дървото.
Трето не е ясно дали БКП и олигарсите са вън от властта. Вън от властта е Станишев, но всъщност проблема нали беше, кой печели обществените поръчки , а не съм много сигурен, че няма да са същите фирми
И най-важното - премахването на даден субект не може да бъде цел, а само стъпка за постигане на нещо. Сега какво - Бойко си е свършил работата за четири години напред ли? Най-големия проблем в последните години беше, че документално няма престъпление в много от нагласените търгове, ако тази практика продължи все едно дали се казваш Сергей, Ахмет, Иван , Волен или Бойко. Какво се правеше досега - за да се спечели някаква поръчка чиновниците почват да мислят какви предварителни условия да сложат за да може определена фирма(фирми) да спечелят. Търгът се оказва честен, а виждаме едни и същи да печелят. Положението е същото и в София, където управлява ГЕРБ. За да има промяна трябва да се пипне там - да се разбие модела на концентрирано усвояване на обществените пари. Един вид антимоноплни действия. Ясно е, че магистрала не се прави от ЕТ Иван Иванов, но големите фирми пък не им е работа да правят тротоари от по 100-200 кв.м. най-малкото защото не излиза по-евтино, а и като нямат конкуренция си дерибействат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход