Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....

Публикувано от jores 
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:14:18
Докторе вземи си хапчетата и си лягай, все пак 14.05 часа ... време е за следобеден сън, спомагащ за крепко здраве.

Точно си лягам. Има една "гъба" на басейна, която вдига шум, но от 2 до 4 я спират. Довършвам си бирата, пускам климатика и ме търсете след 4. Нищо не е по важно от следобедния сън.

А за синята коалиция казах.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:15:46
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Трябва много ясно да се каже на избирателите на
> доганчо , че всички приказки за етническа карта и
> разни автономии са пълен въздух .....
> защото доганчо не иска автономия от БГ иска
> автономия от ЕС и да отхапе парче от европа - кои
> ще му разреши и ще му се върже на тъпите напъни
> радвам се че няма да участва в следващото
> управление
>
> искам да се изправя срещу този измислен лидер и да
> му кажа -УВОЛНЕН СИ !!!



Похвално Дивал, да ...

мен пък ми се иска да го натоваря в багажника на един стар, турски, гастарбайтерски мерцедес и да го пратя в Анадола ... ДЪРТ, ФЪФЛЕЩ ПИЯНИЦА ...


Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:20:15
Реших да си направя една екскурзия до Кърджали и да си купувам хляб на чист български език - ако ми откажат ще звъня на всички възможни институции и за всеки случаи ще си нося конституцията в която е записано че българския е официален език
*beer*
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:32:30
Е ..честито и от мен...Черпя *drunk* *beer* ..България ТРЯБВА тепърва да се справя ..С комунисти и турци..Доган е на свобода ...,а не в затвора...Крадците които обраха държавата също. Необходима е спешна промяна в ЗАКОНОДАТЕЛНАТА ВЛАСТ...И УСПЕШНО УПРАВЛЕНИЕ.!!!Дано" бате Бойко" се справи ..!!! *ok*
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:36:17
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Не разбирам защо авторът на статията стъкмява
> мнозинство от 141 депутата - за какво му е на ББ?
> 122-123 не са ли достатъчни или се търси резерв за
> "изменници"? Вариантът с коалиция на десните в
> Парламента беше опция преди да се видят изборните
> резултати. Напълно възможно е ГЕРБ да се опита да
> състави самостоятелно правителство чрез подкрепата
> на свои хора в другите партии, вкл. БСП и Атака.
> Това е компромисно и донякъде нечестно, но пак е
> по-добре от размиване в коалиция, пък било то и с
> достойно представилите се СК и РЗС.
> Аз не гласувах за бате Бойко, но смятам че е редно
> той да си прави сам кабинета. Другите десни, като
> са толкова почтени, да помагат и без
> представителство във властта...
> Пак повтарям - опасността да не може да се състави
> десен кабинет дори и с коалиция беше актуална
> преди изборите. Сега не е необходимо малките десни
> партии да са във властта, още не са го
> заслужили...
>
> ПП Така и не мога да проумея каква е ролята на
> Атака в Парламента. Никой не ги иска за нищо, но
> са най-подходящ донор за независими депутати. Ами
> да си влязат в ролята на донори от първия ден и
> ГЕРБ да не се мъчат да събират мнозинство...


Атака съществуват единствено върху основния си постулат - анти, турците и Турция.
Със заличаването на Доган от политическата сцена те ще изчезнат както се и появиха.

Аз гласувах за ГЕРБ но се двоумях между тях и СК, превес в решението ми се оказа опцията да се наложи коалиция между ГЕРБ и БСП /този вариант не беше изключен, който каквото и да говори сега/. Личното ми виждане е че СК имат сериозен ресурс, който ще помогне за ефективно дясно управление. Това виждане си сформирах, като сериозно се запознах с програмите на всички политически сили, вкл. и с програмата тип Лозунг след Лозунг на БСП.
Честно казано ще се разочаровам ако ББ направи коалиция с Атака те просто нямат реално виждане за управлението на страната.
А иначе си абсолютно прав всички в дясно могат да поткрепят ПП ГЕРБ и без да участват в кабинет.
Вчера Костов и Мартин Димитров заявиха, че няма да се борят за министертва а ще отстояват вижданията си за дясно управление и ще подкрепят такова. Яне Янев заяви същото.
Всичко звучи прекалено хубаво но обратно на максимата този път може да се окаже и вярно.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:42:23
avatar
Коалиция Герб - БСП ... това щеше да е Краят на Б.Б.

Такова нещо никога нямаше да се случи. Б.Б може да е бил от БГ Пожарната, ама не е толкова прост.

Аз пък Жоре гласувах за Синята коалиция и съм Горд от избора си, м/у другото около 50% от българите зад океана са гласували за СК. Does it ring the bell?
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:43:38
а ха ха хах..гледахте ли вчера Волен? Започна с дъртия "фъфлещ пияница", както каза колегата по-горе, точно така го нарече. И не беше лъжа, мазният Меди ми скъса нервите, добре, че се разкара бързо бързо. *drunk*

Честито на ГЕРБ, дано се справят с управлението и не повтарят предишните. Иска ми се партньор да им е Атака, могат да работят заедно, а и последните увеличиха резултата си с повече от 100 хиляди гласа. Синята коалиция бележат спад, а и нещо много лесно взеха да се предлагат на ББ. Ако Борисов не иска таралеж в гащите ще работи и с двете сили, въпреки че не ми се вярва. Най-вероятно е да прави калимерата със сините.

За победените не важи максимата - или добро, или нищо. Искам да хвърчат кирливи ризи от първия ден. Бившият телохранител няма да пипне своя "цар", дано поне разнищи тия около него. Което пак не ми се вярва, като се сетя, че половината мошеници се скриха в сините редици /БНД/. А към крадците в червено и турско синьо - никаква милост.

Най-важното сега е да видим един бърз прочит на какъв хал е в момента държавата. Тоест какво са ни оставили комуно-доганистите.


Аре *beer*
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:44:39
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Е ..честито и от мен...Черпя ..България ТРЯБВА
> тепърва да се справя ..С комунисти и турци..Доган
> е на свобода ...,а не в затвора...Крадците които
> обраха държавата също. Необходима е спешна промяна
> в ЗАКОНОДАТЕЛНАТА ВЛАСТ...И УСПЕШНО
> УПРАВЛЕНИЕ.!!!Дано" бате Бойко" се справи ..!!!

За мен правилния израз е не турци /освен ако не визираш турците в Турция/ а Доган, това е човека, който съвсем умишлено сложи дебела разграничителна линия и противопоставя български граждани един срщу друг на верска и етническа основа.
Той е голямот зло не българите мюсюлмани и етнически турци.
Думи като турчин, резняк и т.н. трябва да се забравят в тази страна ако си с български паспорт си БЪЛГАРИН и точка. Всико останало ще даде възможност на Доган да се възползва и изживява като защитник.
Нека покажем, че наистина в България има толерантност и си пожелавам след 4 години на изборите днешния твърд електорат на Доган да му покаже от къде изгрява слънцето.


Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:51:39
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
> Коалиция Герб - БСП ... това щеше да е Краят на
> Б.Б.
>
> Такова нещо никога нямаше да се случи. Б.Б може да
> е бил от БГ Пожарната, ама не е толкова прост.
>
> Аз пък Жоре гласувах за Синята коалиция и съм Горд
> от избора си, м/у другото около 50% от българите
> зад океана са гласували за СК. Does it ring the
> bell?


Не си прав според мен и ще си развия теорията:
ГЕРБ - 30% първа плоитическа сила
БСП - 24% втора
ДПС - 20% трета
НДСВ - 4%
От 240 парчета едни 20бр. се продават и си имат официални тарифи.

Какво щеше да направи един отговорен политик: Да дестабилизира политическата обстановка и да остави БСП да сформира правителство?
Или да избере по малкото зло: ДПС вън и излизане от кризата някакси с червените?
За това политиката е гадост, понякога трябва да се взимат антипринципни решения но в името на нещо по - голямо.
Сега като мина всичко е лесно но ако не бяха такива резултатите щеше да е мани мани.
Да не забравяме Господ пак е БЪЛГАРИН и за сега всичко е СУПЕР.
Re: Честито на всички българи - ДПС и БКП аут....
06-07-2009 - 14:52:37
avatar
Изборите бяха голяма емоция, а числата приятна изненада.
Липсва ми само умисленото лице на Меди Доганов, с потни очилца на фона на съдебната палата, иииииииии в едър план крадливите ръчички с държавни гривнички.
Е тогава ще празнувам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход