Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Виртуални офиси

Публикувано от turbozol 
Виртуални офиси
17-06-2009 - 13:07:20
Стоя и си мисля и преди да се окаже ,че само седя се замислих ..Дали имат бъдеще виртуалните офиси в БГ. Става въпрос и за имоти и за строит.компании за различни бизнесИ ??? *xxx*
Re: Виртуални офиси
17-06-2009 - 15:57:10
Риторичен въпрос. По-скоро ако някой знае как става това, има някакви идеи - да сподели.
Анонимен потребител
Re: Виртуални офиси
17-06-2009 - 21:22:48
да не се подготвяш за "креватния" период smiling smiley и да го представяш като "виртуален" офис?
Re: Виртуални офиси
17-06-2009 - 22:13:45
имат и настояще- безжичен нет и лаптоп и си ти *ok*
Re: Виртуални офиси
18-06-2009 - 00:36:30
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Стоя и си мисля и преди да се окаже ,че само седя
> се замислих ..Дали имат бъдеще виртуалните офиси в
> БГ. Става въпрос и за имоти и за строит.компании
> за различни бизнесИ ???


Вече има. Дават ти място за поща, дават ти телефон и не си спомням още какво........
Не се сещам адреса- питай чичко Гугъл. smiling smiley
Трудно им е на някои да разберат, как можеш да работиш ако не си в офиса и шефът да ти диша във врата........ :]
Re: Виртуални офиси
18-06-2009 - 11:49:51
Генерала се усЕти...НЕ ЗНАЯ ДАЛИ ЩЕ СЕ ПРОДАВА ДОБРЕ АМА МИ СЕ ВЪРТЯТ щуротии в главата..
Тинки пак "разбра идеята" както обикновенно.. winking smiley *write*
Re: Виртуални офиси
18-06-2009 - 11:52:13
Дъл ша има клиенти...за туй нещо..???Иначе в момента офис за целта колкото ти душа сака... eye popping smiley
Re: Виртуални офиси
18-06-2009 - 12:37:03
Турбо,
Виртуалните офиси, магазини... все повече и повече ще се налагат. За целта ти трябва сайт, добре направен и добре поддържан.
Под добре направен, се разбира не само като дизайн, но и изработен така, щото при гугъл търсачката да ти излиза на 1-2 стр.
Другият начин е да ползваш готови направени и поддържани сайтове.

Определно, мисля, че може да се печели и по този начин. Така се увеличава броя на потенциалните клиенти. Още повече, че интернет потребителите все повече се увеличават, както се увеличава и тяхната нагласа за потребление от нета.

Забележи, обаче, че коректността и лоялността са още повече необходими, защото нета е такова нещо, че много бързо се разпространяват, научават нещата...
Re: Виртуални офиси
18-06-2009 - 13:18:01
Те вече са факт. По-интересно би било кога ще се появят брокерите, които да отдават под наем и продават тези виртуални площи smiling smiley
Иначе аз и в момента успешно си върша офисната работа навсякъде с помощта на мобилния телефон.
Re: Виртуални офиси
18-06-2009 - 13:49:59
Виртуалните офиси поне в бизнеса с имоти са си факт отдавна. Има сайтове, има мобилни телефони, безжичен интернет и скайп навсякъде, прехвърляне на разговори, поща, факс и скайп и ... към мобилни. По същество това си е виртуален офис. Друг е въпроса, че служителите на фирма, която предлага услуга "виртуални офиси" и които обслужват много и различни фирми с разнородна дейност в никой случай не биха били на 100 % полезни за пряката работа с клиентите, защото не познават естеството на работата, пазара, офертите и т. н. и се губи най-важното - прекия контакт с клиента. Виртуалният офис като услуга би бил полезен само като административно обслужване, представяне пред институции, офис адрес за кореспонденция....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход