Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За брокерките, които носят очила... :] и не само...

Публикувано от argonavt 
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
11-06-2009 - 22:14:10
Аргонафте, аз веднъж си търсех из леглото четката за ресане и я обърках с "тинтири минтири" - представи си да тързех другата - за зъби ! и то с напипване. Така е, като бъркаш под юргана ... :] :] *beer*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-11 22:15 от elissa.
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
11-06-2009 - 22:23:39
Ели, очилата са много важно нещо. Събличаш една жена, сваляш всички дрехи , но ако е с очила все още може да се скрие някъде... :]
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
11-06-2009 - 22:33:11

Ама, Арго, аз не разбрах - ти искаш да се скрие, или не искаш.. :]
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
11-06-2009 - 22:37:51
На този въпрос и аз не мога да си отговоря , ако се крие - то вижда добре и не прави грешки , ако не се крие ... :]
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
11-06-2009 - 22:38:28
Аз все още добре си виждам*angel* , ама понякога в тъмното - търсене с напипване и ... стават грешки :] :]


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
11-06-2009 - 23:43:13
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
11-06-2009 - 23:48:28
avatar
Каква е тази среща? Какви са тези девойки и защо се отлага? Ако сте намислили нещо интересно, кажете, искам да се включа и аз smiling smiley

italinea.net
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
11-06-2009 - 23:56:57
Ekoflex, smiling smiley

Отдавна се говори за тази среща. Трябваше да е утре, но.... възникнаха проблеми и се отлага.
Така, че ако решиш - включвай се. Няма да съжаляваш! smiling smiley

Да те предупредя, обаче, девойки няма...., поне на тези срещи... :]
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
12-06-2009 - 00:00:48
avatar
Супер, благодаря за поканата, на мен ми е най-вече за новите запознанства, не за нещо друго. А къде по-точно ги правите срещите, по колко души се събирате горе-долу? Идеята е супер да се правят такива партита. Направо отворете темичка, и там да се определя дата, сигурно ще има много кандидати.

italinea.net
Re: За брокерките, които носят очила... :] и не само...
12-06-2009 - 00:11:18

Ами това трябваше да бъде четвъртата среща. Първата беше в Боженци, след това Копривщица, Мадара. Сега пак щеше да бъде в Боженци. Максималният брой до сега, е бил 20. 10 - форумци...

Срещите са много хубави, просто трябва да дойдеш, за да разбереш... smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход