Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да помогнем на две деца да не бъдат завлечени законно, но на сила в Полша от алкохолизираната им майка!!!

Публикувано от Продавач 
Нали всички сте наясно, че тая тема я има и в полските форуми и там е под заглавие -
"Да помогнем на две деца да не бъдат завлечени незаконно и на сила в България от алкохолизирания им баща!!!"
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------

> Чудесно.
> Децата са размазани а ние умуваме.
> Спирам да пиша каквото и да е по тази тема.
> Не става с писане.
> Съд Държава Социални работници
> Лайнари нещастни с държавна заплата
>

Успокой се! Децата бяха стресирани, но на тях бързо им минава и забравят. Ако не беше така, никой нямаше да "изманипулира" момиченцето, за да се ухили до уши в присъствието на майка си.
И знаеш ли защо? Защото е видяла, че майка й не е звярът, който ще я изяде жива.......както са й набивали в главичката две години.
За съденето на "лайнарите"- подкрепям с две ръце!smiling smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
flamingo181 Написал:
-------------------------------------------------------
> Нали всички сте наясно, че тая тема я има и в
> полските форуми и там е под заглавие -
> "Да помогнем на две деца да не бъдат завлечени
> незаконно и на сила в България от алкохолизирания
> им баща!!!"

Всичко има поне 2 страни, а понякога и много повече, но от човешка гледна точка, мисля, че и двамата родители биха могли (колкото и да е трудно и колкото и усилия да им коства това) по един съвсем цивилизован начин да решат проблема първо помежду си, доколкото могат в дорбър или поне разумен дух, след което постепенно да подготвят децата за онова което им предстои. По този начин не би се стигнало до тези истерии, ексцесии и стрес който им нанесоха. И на мен би ми било ужасно трудно, ако съм на мястото на бащата, но в крайна сметка има някакви писани закони от които няма къде да се скрие човек ... Неписаните, обаче са още по-важни. Нужно ли беше и двамата да подложат собствените си деца на подобно ужасно преживяване? Нали най-важното за всеки родител са именно те - децата, тяхното психическо и физическо здраве е на първо място пред всичко друго за един родител.
Струва ми се, че и двамата родители водят някаква война (лична и съдебна), поставяйки я на първо място, а на последно си дават сметка за този див филм в който си поставиха децата. На тази възраст това безусловно ще им се отрази негативно.


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Още по темата:

[video.data.bg]





clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Снощи по новините:
"Мама страда от алкохолизъм...И пие водка."

Е, кое дете ще изрече подобно нещо...?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход