Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поздрав за всички

Публикувано от general 
Re: Поздрав за всички
10-08-2009 - 23:00:04
Re: Поздрав за всички
10-08-2009 - 23:00:40
Re: Поздрав за всички
10-08-2009 - 23:01:31
Ох, :} :} корема ме заболя от смях, тук се опитвам да направя едно романтично клипче - акустична китара, класика, а вие :] :] Дилмано, дилберо, мотики, чушки, домати .... eye popping smiley eye popping smiley *angel*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Поздрав за всички
10-08-2009 - 23:12:03
:] :] :]

Не знам, за теб, ама аз в която тема вляза, пляскам по 3 емотикона от тези- :} и излизам... :}
Re: Поздрав за всички
10-08-2009 - 23:15:45
поздравче - [www.vbox7.com] *yes* winking smiley :]
Re: Поздрав за всички
10-08-2009 - 23:46:29
чакай и аз да пусна една, да съ запознайш с фЪмилийтЪ
[www.vbox7.com]
:] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Поздрав за всички
10-08-2009 - 23:58:45
Ей го и новото клипче, дано се хареса! *rose*
Музи, знаеш си работата ... излъскала съм паркета, пускай ги ... да гласуват :] :] и да разглеждат снимки.

Fairy Tale-Приказка




--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Поздрав за всички
11-08-2009 - 00:02:00
И ся к'во изпляскахме си цялата рода из форума ( на по -горния клип е моята) даже и аз за малко сЪ показах - оня левент под дървото ,дето надига едно бърдуче :] Признавам ,твоите хора са по - кръшни в кръста някак си.... winking smiley Братовчедки ли са ти? Не ме разбирай погрешно,имам неженени брат'чеди.... :]
Re: Поздрав за всички
11-08-2009 - 00:06:00
Има и братчедки и съседки spinning smiley sticking its tongue out . Кръшни са мометата, давай братчедите, моите са безотказни! :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Поздрав за всички
11-08-2009 - 00:12:39

Ели,
Много е хубаво! *rose* smiling smiley
Рейтинг 5!
Само, че защо не се променят точките?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход