Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поздрав за всички

Публикувано от general 
Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 13:06:16
Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 16:24:04
regataco, smiling smiley

Радвам се на твоите включвания. Понякога, много музика, но не знам какво ми се слуша. Демек, и аз не се знам какво искам...:] И тогава, с удоволствие слушам вашите клипчета. smiling smiley

И от мен... за вас... *rose**drink1*smiling smiley





smiling smiley
Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 17:06:00
Muza,

аз, когато не знам какво ми се слуша си пускам - Supertramp и винаги се оказва,че било това*yes*

Дано и на теб ти харесаsmiling smiley

Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 22:46:00
Антифриз. Макар, че аз и такова съм пила... :] По погрешка, в тъмното - надигнах и гъл, гъл ... moody smileyeye popping smiley:]
Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 22:50:08
Аааааааааааааааа и газ не пием*drink1**drink2**drunk**beer*
Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 22:56:01
Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 22:57:11
Докато ровя за една песничка и попадам на това:

Какво слушат мама и тати?

Хммм, мама...цитирам:"Аз харесвам лиричната музика" Така и не разбрах какво има предвид... :]
Татко ми се има за брутален тип (хммм):] и доколкото знам сред любимците му са Елвис(къде без негоwinking smiley), Бийтълс, Кридънс...а, и Scorpionssmiling smileyКъм моята музика се отнася с безразличие, клонящо към неуважение!А колкото до госпожа майка ми - забелязах, че Stratovarius и Nightwish много я вдъхновяват, докато ми боядисва косатаsmiling smiley
Апропо, баба ми се извъди в последно време фенка на Cradle Of Filth! eye popping smiley:]
..............................

Тате - дай му на него сръбско, гръцко, "бармане-бармане" и "Басно карай, на червеноооооо", джас-мани, опа, доко-доко winking smiley и, разбира се, руски военни маршове!eye popping smiley Навремето твърдеше, че на младини бил харесвал Юрая Хийп и по-точно Джулай Морнинг, ама е сега на Джулай отрече в живота си да е харесвал "подобна англоезична музика". По едно време твърдеше, че харесва кънтри, ама после нещо се разкандърдиса, до голяма степен благодарение на сестра ми, която в пристъп на не добро отношение към родителското тяло му докопа касетката и записа 15 минути цвилене от едната страна, и после дойдоха гости, и той им пусна да слушат музика, голям майтап стана, после ме наказаха и мен, щото не съм бил казал, когато е трябвало. *smiley_ahh*
А относно "англоезичните ушераздирателни музики" татето е много запознат, той знае, че хевиметъла е произведен в секретните лаборатории на ЦРУ с цел да деморализира младежта и да я превърне в армия от безжизнени зомбита, способни да убиват при даден сигнал.moody smileyeye popping smileyeye popping smiley:]:}

Иначе майка ми е пич, харесва Куин, Том Джоунс, напоследък се кефи на Стинг и на Гуен Стефани. *ok*

:]:]
Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 23:21:52
А,това сигурно е слушала пра - бабата *huh*



Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 23:31:03
Или...





smiling smiley







Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-18 23:33 от Muza.
Re: Поздрав за всички
18-02-2010 - 23:38:17
video: [vbox7.com]

Хахахаха, а тая се пада на пра-пра-бабата:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход