Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Let it be ! Любими песни за любими хора...

Публикувано от Naskata 
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 03:26:03
...за да видим, че този живот е едно многоцветно одеало:
пеленка и постеля за двама. Или покров!
Пъстро някак си: сиво и черно и бяло.
Но, от време на време тук там
има кръпки любов! ...





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 12:26:25
Хубава песен. Слушах я толкова пъти, още когато я пусна в тубата с превод. Напомня една моя максима- ако си паднал-стани!, изтупай крачолите и .... само напред.
За пети път ме предизвика животът. Кой и какво печели- относително, само дето твърде често напоследък съм в прахта. smiling smiley
Всичките му предизвикателства ми припомнят една мисъл на Блез Паскал
" ... Човек е само тръстика, най-крехкото нещо в природата, но той е мислеща тръстика. Не е нужно цялата Вселена да се въоръжи, за да го смаже: лек полъх, капка вода са достатъчни, за да го убият. Но дори когато природата го смазва, човекът пак ще надвишава онова, което го убива, защото той осъзнава, че умира и че Вселената е по-силна от него, докато самата тя няма никаква представа за това."

.........

Нямаше да пиша, но не мога да подмина просто ей така чисто човешкото ти отношение, Наде. Впечатли!
Някога аз не намерих сили в себе си sad smiley, избрах най-лесния вариант -мълчанието. И след толкова време, в ужасен за мен момент, ти загърби всичко и ми подаде ръка. Респектира. БЛАГОДАРЯ!
( само ти ме наричаш ПолЕ- толкова е милоsmiling smiley)

Тук е мястото да благодаря и на
Муза- за добрите думи и позитивизма, който искаше да ми вдъхне. :loveu:
На Василев- за това, че не опита да ме утешава ( оценявам го, наистина!) и замазва фактите, за споделения опит - толкова реалистично и студено... подейства отрезвяващо.
На Статус- за това, че .... ми е приятел. ( ако четеш това- марш в леглото!, че така няма да се възстановиш!)

Имате ли представа колко крехък е човек? .......

Благодаря, на четирима Ви, за това, че когато аз се бях вцепенила на този си кръстопът - всеки от вас, с думи различни, къде бавно, къде ме поразтресоха, но със сигурност ме извадиха от унеса и ...продължавам напред.smiling smiley
Благодаря Ви.
:loveu::loveu::loveu::loveu:




smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 12:43:41
Поли, smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Днес, е ден за благодарности, явно! :]

По едно и също време сме писали...Но пък е хубаво. smiling smiley

Искам да ти кажа, че много се радвам за теб! Отново! smiling smiley

И... с клипчето под яйцето... "разбий ги" и... напред! *rose**rose**rose* smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 13:13:22
За съжалението...

Като бях малка, ме учеха: не се подигравай и не съжалявай! За първото, ясно. Никак не можех да разбера второто. Когато ме поочука животът, като си пообелих колената, разбрах... То, нищо не носи, нищо не дава, дори пречи, много дори. Най-малкото пречи, да се мобилизира човек...

Подкрепата, обаче, е друго нещо. И, в трудни, за мен моменти, винаги се е намирал някой, който да ми я даде. Винаги! Без да я искам или търся...И тя, много ми е помагала, много...

Тогава, този ден мислех да пусна една песен, но се въздържах. Поздравявам ви всички с нея...





*rose**beer*smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 15:57:02
Ей, вие тричките-това което горещо ви препоръчвам е едно здраво махмурлиране... :]
Ако няма с кой-ей ме . *rose*



Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 17:59:32
Гепи ми готината песен :g: Ала отдавна съм я изревнувала, и пускала клипа, така че- не възразявам.spinning smiley sticking its tongue out
Замълчи, замълчи.... ама само аз си знам, колко лаконична съм била.
*write* с по-малко думи, щеше да си е без ( за това е клипа).

А, да- спестих на хората, какъв добър човек си. *smiley_ahh* Това малко ли е? smiling smiley

п.п. Муза, казваш ден на благодарности...... Такъв ни бил момента.smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 18:28:57
Статус,

Къде си? Тук ли си...?

Кажи сега, какво казваше на Поли в този и момент ... Да режи глави...? winking smiley:]

Поздравче за теб! *drink2*





Поли, дай, моля те, нишан на Статус, че го питам... :]
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 23:16:36






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 23:17 от status.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
10-04-2010 - 23:52:23
поздрав за Муза !



Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
11-04-2010 - 12:26:29




Трябвало да ценим живота, който живеем...spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход