Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Let it be ! Любими песни за любими хора...

Публикувано от Naskata 
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 03:07:05
надявам се пак да извадите някакво стоическо чувство за хумор (особено женската част) ...
не съм лош човек, мъжка майка съм и нямам приятелки жени ... (от изповедалнята).

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 03:09:24
За Наската !



*drink1* *drink1*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 03:13:33
Благодаря сърдечно !
Лека нощ, Ели ! :loveu:
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 03:30:19
И аз БЛАГОДАРЯ, Наско! Както винаги успя да вдигнеш настроението ми! Много е приятно когато някой е пуснал душата си и чувството за хумор и всички хубави емоции да "тичат из поляната", отдавна не съм виждала никой да го прави по-добре от теб, Наска и за това те обичам и те харесвам, без подтекст и "предложения за брак". Обичам хубавите неща, явно за това харесвам и теб! Още повече ще те харесвам, ако грабнеш Венциев и се напием някоя вечер - да види, че не съм консерва winking smiley - тогава да видим кой преиграва и кой си е пуснал "ИСТОРИЯТА НА ЖИВОТА" в някакъв форум, при това отскоро участник. Аз съм готова да пусна моята, нямам световни тайни, но какво се случва с останалите?! Онези, дето не си видял, не са ли хора или не са, защото не си ги разбрал?
Тед а тед ... *ok* иначе нЕма среща ! :] :] :]
Обичам ви, всички, сърцето ми се къса, но ви ОБИЧАМ!




*drunk*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 04:01:29
И ... за лека нощ!



winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 04:03:00
това с плезльото да не го изтълкувате пак отвратително ! плези се, просто ! Моля !
Съжалявам, падам си малко лигла, претенциозна и глезла! Сори, ама това е положението, къде по-добре сигурно би било да съм космата, брадата и ... не се сещам за друго!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-24 04:12 от elissa.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 05:04:54
Тази Пепи, как един път не й се събра сърцето да ме поздрави? Мен! Пепи, вече ми е чудно, толкова ли съм ти безразлична или толкова противна? Питам, каквото и да отговориш ще е по-добро от пренебрежението, което дай Боже е неаргументирано?!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 05:10:26
понеже пожелахте искреност - то - аз съм близо 2 месеца във вашия форум и не видях, дори малък подтик за целта, освен от преко-сили питите на Муза (тук не говоря за познанствата). Е, много ви благодаря - такива широки женски душине бях виждала от времто на холокоста!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 05:19:11
Пепа ме поздрави няколко пъти (на ум), благодаря ! Отново дори едно виртуално място се превръща в нещо за което не е създадено. Кел файда, че харесваш пинк Флуид, като газиш като валяк прекрасни неща!? Чия правда защитаваш, като си перо в пустиня?
Та ... какво искаш от мен, Венци - да вляза в цялото това нещо? Както и да го наричате?
Е, няма да стане! "Глупак е не този, дего прави грешките, а онзи който повтаря една и съща няколко пъти!" - в нета ще си намерите чия е мисълта, но аз я намерих преди да има нет!


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
24-04-2009 - 05:22:48
Не харесвам много постове тук - това не значи, че не харсвам хора!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход