Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Let it be ! Любими песни за любими хора...

Публикувано от Naskata 
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 01:13:56
Наде!
Понякога хората не знаят къде точно следва да спрат. Без остатък- адвокати, актьори, интроверти, естроверти ... А дали добри или лоши- все ми е тази, защото говоря за хората, не за професията им. Професията не те прави човек! Ноторен факт.
Сръбската жилка винаги носи "пипер" в характера (знам по себе си), но и аз имам предел!
smiling smiley



Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 01:43:28
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 13:41:42
Наска,
за теб smiling smiley, за всичките пъти, когато си протягал ръка и .... когато си ме оставял да падна.... За уроците.



Diana Krall - I ve got You Under My Skin

п.п. Добра е! Няма две мнения.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 14:08:33
Поли, права си, понякога не се изразявам точно, по-скоро хаотично, но в никакъв случай не съм искала да те засегна, напротив! Може би лошо съм се изразила, човек казва едно, а може да се тълкува по хиляди начини.
Че съм правен инвалид си е самата истина и си признавам чистосърдечно, но за да не остане във въздуха нещо и да не се засягаш от мен, искала съм да кажа по-скоро, че не е важно човек какъв е по професя и колко добър е в нея, а що за характер е - в този смисъл е било.
А, за това че съм слушала повече музика от цялата колегия .и т.н. .. ,малко грубичко съм го написала и нескопосано, извини ме за дебелашкия ми хумор! :ami:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 14:14:38
Наде,
ще бягам до Варна, но те прочетох и искам да знаеш... че ......... ( знаеш!) и .. колкото и да ти е странно- обичам и теб! :loveu:
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 14:20:07
Привет...

Нещо от гардероба с любимите...




smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 14:27:12

smiling smiley
Искам да ви кажа, че чест ви прави и на двете... *bow* *rose* *rose* smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 21:45:37

За нашето ново другарче...

Енравота, за теб!

[www.vbox7.com] smiling smiley *drink1*
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 21:58:41
smiling smiley Здравей, Muza .....



smiling smiley
Re: Let it be ! Любими песни за любими хора...
28-10-2009 - 22:05:36
пак за теб..





smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход