Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

.....

Публикувано от анита 
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
12-02-2009 - 15:13:13
Съгласен съм ,но не ме занимавай .
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
12-02-2009 - 16:07:32
Що така бе турбозол, досат забавно е четивото.
Ти досега не беше разбрал, че всъщност ВСУ е трамплин към успешния строителен бизнес. И аз не бях . Чак сега ми светна , защо хората са на светлинни години пред менsmiling smiley
Разбра ли сега - завършилия ВИАС лепи плочки в Канада, а пък завършилия ВСУ не си знае паритеsmiling smiley Демек - защо ни е на нас академично знание, когато има място, където да ни научи как се правят сторителни фирмиsmiling smiley
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
12-02-2009 - 16:16:14
avatar
Офф,залъгания пак се е развилнял. :] :] :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
12-02-2009 - 17:52:08
анита Написал:

> по мое скромно наблюдение ВСУ като завършиш ставам
> богат а УАСГ беден :}

Недей сега отваря очите на хората. Ами сега всички като се втурнат да кандидатстват във ВСУ и станат милионери, какъв ще е смисъла... :]
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
12-02-2009 - 18:18:51
Този въпрос е пълен нонсенс. Разбира се, че УАСГ е в пъти по-качественият ВУЗ. Това е все едно да правиш сравнение между Медицинска академия и някой колеж за медсестри. А що се отнася до "предприемачите"...там нещата са свързани не с това, кой къде учил, ами кой имал възможност да приватизира, сгради и мощности от бившите Строителни войски...ти как мислиш, кои са били тия!?!
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
13-02-2009 - 16:09:32
А не Храбър - и аз така като теб си мислех, че става въпрос за други неща, ама вече ми отвориха очите. Ще видя дали не може задочно да завърша ВСУ за да стана и аз богатsmiling smiley
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
13-02-2009 - 16:16:26
Заеби аз още повече ще те открехна. Давай направо в ПЖИ-то...говoрим за милиарди winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-13 16:17 от hrabar.
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
13-02-2009 - 16:23:39
Мъж - Anita , или просто формен идиот ?

А свободният във Варна и той ли е по-добъв от УАСГ бе сладур ???
Свещенна простота !
*beer*
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
13-02-2009 - 16:27:13
Не знаех, че ВСУ-то изкарва стр.инженери-"бакалаври"...това е уникално постижение, а друго още по уникално постижение са инженерите-архитекти(!!!), които освен това са "бакалаври"...

Sancta simplicitas *xxx*
Re: кое е по-добро ВСУ или уасг
13-02-2009 - 18:57:31
остави го ПЖИ-то , Васил Божков какво е завършил?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход