Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Hello

Публикувано от Pancho 
naceff
Re: Hello
15-03-2006 - 15:48:47
Joan,
Не се бъзикай с батко си, че ще патиш ! smiling smiley

Под "турско", я! "Най-хубавото" време! По този въпрос нали вече се разбрахме !

Помня, помня, като се появи и ти, знатна мома, оперена, пред никого поклон не прави и как повей на вълнение мина през редиците на момците !
Пък ти вместо да ги опитомиш и укротиш, взе да се "биеш" с тях ! smiling smiley

Ама хубаво време беше, добре че лошото се забравя !
Хайде сега, няма да си показваме рогата пред Панчо !
Re: Hello
15-03-2006 - 16:01:00
"бате" Naceff, проклетия съм си, и туй то! spinning smiley sticking its tongue out Пък и 'що са ми кротки и опитомени - нали знаеш - скууука!!!!

Ама няма да се ядем сега - мир! "sealed with a kiss" :}
Re: Hello
15-03-2006 - 16:04:35
Ама наистина зверски ви изтриха темата - ама май по-добре - щяха да се дразнят хората като гледат ценитеsmiling smiley
Pancho
Re: Hello
15-03-2006 - 16:06:40
Ха, ха - никовете си сменял значи. Има ли смисъл с този неповторим стил и елегантен изказ. Я, моля, му кажете никовете на Знаещия, та да погледна докъде го е докарал със служителите, къщите и колите си.
Pancho
Re: Hello
15-03-2006 - 16:10:22
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Ама наистина зверски ви изтриха темата - ама май
> по-добре - щяха да се дразнят хората като гледат
> цените

О, Пепи - то точно това беше смисъла на темата. Един вид вижте какво се случва сега, а като погледнете след време пък вижте какво се е случвало. Особено Тинки бая извадки беше направил. Карай. Всъщност - още ме е яд. Ама и ти доста посмами тогава - ахахахах.

Pancho
Re: Hello
15-03-2006 - 16:12:23
Упс, I did it again - не посмами, а ПОСПАМИ и не в смисъл, че си се наспал, а че бая спам напуща - мале какво изречение :loveu:
Pancho
Re: Hello
15-03-2006 - 16:13:50
Сега ще кажете - Pancho и характерните му дълги разклонения :}
Re: Hello
15-03-2006 - 16:16:04
Pancho,

На мен са ми известни Сашо и Емо - ама той ще отрича до дупка, че е той :}

Иначе има какво да видиш - при тия "откачени, ненормални цени, дето в Атина са същите при 10 пъти по-високи доходи, и дето ще се сринат всеки момент" Сашо твърди, че си е купил за 80 к евро ново жилище. Като го питах, защо не си последва собствения съвет и да изчака с покупката срива, ме нарече с нелицеприятно прозвище - изнерви се човекът, разбирам! :]
Re: Hello
15-03-2006 - 17:15:52
Изобщо не беше спам - точно тогава изпитвах неистова нужда да обсъждам проблемите на свиневъдите при предстоящото ни влизане в ЕС, а също се бях захласнал по плеткиsmiling smiley
Re: Hello
15-03-2006 - 22:20:18
кви сти вии бе ой - да ни сти меки китки spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход