Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ima izhod s gazoviqt problem

Публикувано от dimdimi 
ima izhod s gazoviqt problem
06-01-2009 - 22:20:06
Каварна e свободен и независим газов остров, заяви кметът на черноморската община Цонко Цонев. Градът няма да усети кризата от спирането на газоподаването от Украйна към България. Захранваме се от локално газово находище край Българево. Според прогнозите в него има запаси от синьото гориво за минимум 25 години, а в района на Българево има потенциал за още нови находища на газ, каза за DT Цонко Цонев. Находището се експлоатира от 1996 г. Рязко увеличение на потреблението има в периода 2003-2008 г. За този период битовите абонати в Каварна са се увеличили с 300%, със 100%-промишлените, а със 150 на сто повече са обществените потребители на газ. 80% от Каварна е газифицирана. Детските градини и училищата са отоплени. Със синьото гориво се отоплява и част от село Българево.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-01-17 11:51 от dimdimi.
Re: komentiraite zna4i moje ima izhod
06-01-2009 - 22:25:34
Ей това е! Паля колата и отпрашвам към Каварна да слушам AC/DC с кмета Цонев!
Re: komentiraite zna4i moje ima izhod
08-01-2009 - 00:27:48
NE E TOVA OTGOGORA NASE \TO PRAVITELSTVO ZNAESE 4E STE SE SPIRA GAZA I NISTO NE PREDPRIE .............NO NQKADE IMA RESENIE........
Re: komentiraite zna4i moje ima izhod
08-01-2009 - 00:30:22
PRIZOVAVAM VSI4KI PROLETARIII PRISAEDENETE SE KAM OBSTINA KAVARNA TQ STE NI OPRAVIII .................................................................. AKO MOJE S GAZOVIQT OSTROV
sad smiley
Re: komentiraite zna4i moje ima izhod
08-01-2009 - 00:55:35
dimdimi Написал:
-------------------------------------------------------
> NE E TOVA OTGOGORA NASE \TO PRAVITELSTVO ZNAESE
> 4E STE SE SPIRA GAZA I NISTO NE PREDPRIE
> .............NO NQKADE IMA RESENIE........


Е защо да предприема нещо нали играта е да пуснат ядрената бом ааа грешка централа,която си е чисто руска .
Re: komentiraite zna4i moje ima izhod
08-01-2009 - 11:48:56
Каварна има не само газ , там има ветрогенератори, фотоволтаични,самия град е уреден,чист, фунциониращи голф игрища, стадион, сега и плувна база ...на всичко отгоре си имат и полета засяти с много и различни култури , така че не трябва да се учудваме ако там хляба е по евтин
Рок концертите са си бонус......
Каварна -столица clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход