Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разходи - отопление и топла вода.

Публикувано от 4ovek 
Разходи - отопление и топла вода.
09-03-2006 - 09:54:45
На мен ми прави впечатление, че аз давам повече пари за топла вода, отколкото за отопление. Като смятам за една година. И ако трябва да пестя от отопление - ще се завивам по-дебелоsmiling smiley, ама се оказа, че по-скоро трябва да пестя от топлата вода, а не искам да се вмирисвамеsmiling smiley
Само при мен ли е така или е нормално това нещо? Т.е. малко харча за отопление или много харча за вода?
Освен нашироко коментираните системи за слънчеви колектори, които за района на София са със съмнителна ефективност какво може да се измисли?
Re: Разходи - отопление и топла вода.
09-03-2006 - 10:09:37
Ами-и-и, то на софиянци им се носеше славата по едно време......като нямахте вода, де.... :} winking smiley
Re: Разходи - отопление и топла вода.
09-03-2006 - 10:38:55
За съжаление беше за краткоsmiling smiley Ама такъв вой се вдигна - чак ми беше смешно, а примерно Враца като си имат проблеми открай време и като цяло 1/4 от България има проблем с водата през лятото - пари от държавата не се отпускат. Виж като е за София и при първия проблем сгазихме съпротивата на хората от Дупнишко и им взехме част от водатаsmiling smiley
Сега гледам кмета решил да въвежда винетки за несофийските коли - те му били проблем, те правили дупките. Ами какво да кажат банскалии и бургазлии за софийските колиsmiling smiley
Re: Разходи - отопление и топла вода.
09-03-2006 - 10:44:42
А пък после се сърдите, че много от провинцията идвали в София. :}
Re: Разходи - отопление и топла вода.
09-03-2006 - 10:56:44
Аз не се сърдя. Не съм сепаратист, а още по-малко идиотsmiling smiley Много пъти съм казвал, че както не ми харесва отношението на някой жители на богатите европейски страни към българите, така не ми харесва отношението на някой софиянци към хора от провинцията. Интересен феномен има в София - псуваш комунистите и искаш въвеждане на софийско жителство и забрана на чалгата, т.е. явно ти е било добре по онова времеsmiling smiley
И общо взето изявление от рода "селяните ми взеха хляба" говорят за нискоинтелигенте и мързелив индивид. Ако някой е по-тъп и по-мързелив от теб, а и по-беден отгоре на всичко няма как да ти вземе хлябаsmiling smiley Значи си щом са ти взели хляба си по-прост и си по-мързеливsmiling smiley
4ovek,
absolutno sam saglasna s teb! Az ne sam bila priak svidetel na podobni izkazvania(ot Sofiantsi kam hora ot provintsiata), no neshto naposledak v BG vaobshte vitae edno otnoshenie kam po-bednite, po-neobrazovanite i maltsinstvenite kato che li goreposochenoto e ravnosilno na po-tapi, po-marzelivi i nekachestveni, a to NE E!
I kakto na bulgarite ne im e priatno kogato germantsite kazvat, che bulgarin e obidna duma, taka i podobno otnoshenie kam niakoi grupi (seliani, tsigani, karakachani) ne pravi chest na nikogo. Iavno mnogo triabva da e padnalo samochuvstvieto na niakoi hora za da go podhranvat s idiotski neshta kato teritorialnata si ili religiozna prinadlezhnost kato beleg za prevazhodstvo.
Sorry za Latinicata, ama Flextype me iznerwi mnogo tezi dni.

Ne sam zabelyazal w Germany dumata "balgarin" da e obidna. Takowa ne6to nyama.
Obijdant se Auslaender-ite naj-ob6to. Opredelena naciya ne se konkretizira.
Анонимен потребител
off topic
09-03-2006 - 14:40:04
е как може да ползваш flextype

Ти за Инженера не си ли чувал:
[injinera.bgplus.com]

От flextype по-вредно нещо няма и надали ще бъде измислено
Re: Разходи - отопление и топла вода.
09-03-2006 - 15:02:14
Е мен какво ме бърка, че не обичат и други чужденциsmiling smiley Ясно е за какво става въпрос - някой несретник си оправдава мързела с други хора.
Re: Разходи - отопление и топла вода.
09-03-2006 - 15:06:03
Ами то и тук не казват "пловдивчани" са еди си какви (с извинение ако има такива), казват "селяните" най-общо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход