Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

какъв телефон имате ?

Публикувано от milenapiv 
какъв телефон имате ?
06-08-2015 - 17:39:56
Здравейте, малко в сезона на ремонтите ми се иска да се разведрим разкажете какъв мобилен телефон имате. Какво допълнително имате към него(аксесоари) и мнения smiling smiley Хайде давайте първа съм аз:
от една година съм със Самсунг Галакси S IV (сив хаха) и съм много доволна изключително даже. Няма грешка и все още не е бъгвал. Само отстрани се обели малко.
Re: какъв телефон имате ?
11-08-2015 - 16:36:53
Хахахахах това със СИВ беше доста оригинално, хубаво е да има такива теми. Аз имам Galaxy S2, може да е стар, но си го харесвам. Моята лайсна също се обели бързо и успях да си намеря от този сайт евтина лайсна. Гадното е, че трябва и екран да си вземеш с него ама така ще си имаш резервен хаха. Дано да имаш някой, който да не ти вземе много парички, за монтажа. Хайде и другите сте наред!!!
Re: какъв телефон имате ?
24-08-2015 - 13:28:41
За сега аз използвам един китайски Ландво, много съм доволен има си андроид всичко. Върши ми прекрасна работа!

врати блиндирани врати входни врати
Re: какъв телефон имате ?
24-09-2015 - 13:33:33
Тия смартфони са големи боклуци. Преди втората година и трита, които съм сменила са ходили на ремонт. Но мъжът ми е с айфон и няма никакви проблеми. Много е доволен. Аз скоро пък обмислям да мина на нокия с фенерче *write*
Re: какъв телефон имате ?
06-11-2015 - 21:40:28
Много добро телефонче имаш, мойто е нокиа малумия 520:]
Re: какъв телефон имате ?
29-12-2015 - 08:59:04
Използвам старите Нокии, защото са много удобни докато шофирам!

монтаж врати решетки vrati
Re: какъв телефон имате ?
28-02-2016 - 21:24:35
Аз миналата седмица си купих iphone6.
Re: какъв телефон имате ?
08-07-2016 - 22:45:05
Re: какъв телефон имате ?
09-09-2016 - 13:55:10
Счупих дисплея на стария си телефон, сега трябва да го поправят, но не знам къде да го занеса. През това време съм в нокиа с фенерче. grinning smiley
Re: какъв телефон имате ?
10-09-2016 - 11:35:42
Моят телефон е айфон. Елена, ако търсиш сервиз за поправка на телефона си, бих ти препоръчала ремонт на телефони в gsmservice24.com . Плюсовете при тях са, че работят бързо и правят безплатна диагностика. Бързо ще забравиш за телефона с фенерче :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход