Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

качествено и евтино отопление

Публикувано от diamante 
качествено и евтино отопление
16-09-2008 - 09:33:22
Здравейте на всички искам да споделя с вас,че този път открих и направих правилен избор относно отоплението за моето хале и работилница реших си проблема веднъж за винаги, като си сложих печка вентилаторна на твърдо гориво, спестих както от елекроенергията така и от дървата и въглищата, ако някой има като моя /вече решен проблем/ мога да му помогна обадете ми се 0896/40 17 69 /милена ще се радвам да помогна може да отоплите и вие вашия офис,автосервиз и други помещения ще видите, че има сметка!
Re: качествено и евтино отопление
06-10-2008 - 19:24:56
Здравейте,обръщам се специално към LazarG- искам да си купя кондензационен котел -точно искам моля Ви да ми кажете кой модел да бъде-най сполучливия,като радиаторите са с размери мм- 900-1000 -един брой,600-1200-един брой,600-1000-един брой,600-600-един брой и една лира,във къща едноетажна живеем с изолация на тавани и стени.Имам котел Биаджи, но при токов удар изгоря,застраховано е всичко,но кога ще бъде въстановен незнам ,а имаме бебе. Сега е момента да си купя по добър котел кондензационен-както за по добра работа така и за по голяма икономия.
Re: качествено и евтино отопление
06-10-2008 - 20:53:07
Отговорил съм ти в другата тема. Чакам телефон.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход