Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кръчмата-наздраве

Публикувано от dival 
Re: Кръчмата-наздраве
23-11-2008 - 20:22:13
А да,вицовете са страхотни.Нали вече съм на възраст и си водя записки да не забравя.Благодаря и за виртуалната напитка,но не искам.И храната трябва да огранича....Леле,май и на фитнес май трябва да ходя отново *tired*
Re: Кръчмата-наздраве
23-11-2008 - 23:54:27
Re: Кръчмата-наздраве
24-11-2008 - 01:04:07


Какво става бе хора!
Толкова ли е зле положението, че всички замлъкнаха, свели носове в празните чаши?
Само неуморните заядливковци шетат по темите.Май затова толкова малко хора има
около масите.
Дивал, и в инвестора не е по-интересно, но там, не знам защо, по-малко се заяждат
един с друг. Тук Дъвката и Рокичо и тоя, оня, съвсем забравиха приличния тон. Може би
трябва да им се напомни по някакъв начин, за да не се разотиват интересните
форумци.
Може би нещо от този род:
[vbox7.com] winking smiley
Допивам си виното и пожелавам лека нощ!
Re: Кръчмата-наздраве
24-11-2008 - 05:29:20
Наздраве на всички оптимисти и от мен ! *drunk* *beer*


"Adam and Eve"




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-24 06:14 от милко вълков.
Re: Кръчмата-наздраве
24-11-2008 - 09:05:43
nino Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> Какво става бе хора!
> Толкова ли е зле положението, че всички
> замлъкнаха, свели носове в празните чаши?
> Само неуморните заядливковци шетат по
> темите.Май затова толкова малко хора има
> около масите.
> Дивал, и в инвестора не е по-интересно, но там,
> не знам защо, по-малко се заяждат
> един с друг. Тук Дъвката и Рокичо и тоя, оня,
> съвсем забравиха приличния тон. Може би
> трябва да им се напомни по някакъв начин, за да
> не се разотиват интересните
> форумци.
> Може би нещо от този род:
>
> Допивам си виното и пожелавам лека нощ!
Kaкво да ти кажа-винаги ще има такива които по един или друг начин все нещо им пречи.Опитах се да налея малко на роки но на него по му отива ника му да е киро.
Споменавам инвестора, защото там като се отвори тема ,спама е малко , заяжданията са в някаква шеговита форма и тн.....
Искам тук да е по добре ....
Преди , пишех, спорех , публикувах данни, давах прогнози,и понеже си говорихме по темите ...бавно и полека ни изтикаха.Много хора изобщо не влизат, други само четат, такива като мен си отвориха тема кръчма ...и си пиша тук...
опитах се да отворя някоя друга тема например---Коледно намаление -50%----сигурно сте я чели, както и ---Инвестиции по време на криза ---- и в двете теми се появи рокито-оспами ги .....и направи така , че да не влизам, а можеше да е интересно.......
аз съм на кафе сега - наздраве дружина

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Кръчмата-наздраве
24-11-2008 - 09:15:08
Едно кафе за мен...ако може :cry:
Re: Кръчмата-наздраве
24-11-2008 - 15:56:07
Добър ден на всички в кафенето(кръчмата) "Наздраве"(за мен е "Добро утро"winking smiley! Преди малко говорих по телефона с много близък приятел и бивш състудент в България (служител в отдела за финансово разузнаване в София),който в процеса на разговора ни ме изненада с информацията , че има сериозни съмнения в ликвидността на три банки в България – ДСК , ОББ и ПИБ, които вероятно биха обявили неплатежоспособност до края на годината!?! Вярна ли е тази информация и защо нищо не се пише в пресата ? ПП. Бих желал да ви уверя , че съм пил само едно кафе тази сутрин и след 10 минути ще излизам за работа с колата. Приятен ден! sad smiley *huh* *huh* sad smiley
Re: Кръчмата-наздраве
24-11-2008 - 17:30:23
аз чух за ...... и........ ааа да и .......
пред коледно ще кажат струвами се ,ако кажат изобщо
за ......... недеи че имам стотинки там , но за тях знам че изобщо не дават кредити




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-24 22:42 от dival.
Re: Кръчмата-наздраве
24-11-2008 - 20:24:49
наздраве,току-що успях да се прибера *beer*
Re: Кръчмата-наздраве
24-11-2008 - 21:33:59
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.