Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley

Публикувано от javcho 
глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 14:59:12
Този, представящ се за дългогодишен и успешен, инвеститор е във финасов колапс и житейска безизходица. Няма вече дори блед спомен от големия инвеститор в сребро, злато и имоти. Няма го вече и собственика на много имоти, прибиращ огромни наеми. Вече му се налага да се унижава, като моли за помощ, какво да направи в тежката ситуация, в която е изпаднал. Състоянието му вчера е било своеобразен катариз с елементи на временно осъзнавене на реалността, в следствие на тежка депресия и употреба на некачествен и евтин алкохол.

Ето я темата: [www.investor.bg]

Сутринта е осъзнал, че се е компроментирал и че митът за това, какъв велик инвеститор е се разпада. Опитал се е, по милиционерски, да прикрие стореното, но не знае, че това е невъзможно. Откъде прост милиционер да знае, че What happens online, stays online. FOREVER.

Ето, оригиналналните му мнения от вчера: [prikachi.com]. Ако някой подозира манипулация на доказателствата, да погледне участниците в темата, които са цитирали мненията на Сахиб вчера, защото това, че е успял да промени своето мнение, не го спасява, когато някой го е цитирал, както е в случая, защото неговото ОРИГИНАЛНО МНЕНИЕ остава в цитата. Този му опит, да скрие част от написаното, доказва, че е гузен.

"Кризата яко върлува навсякъде и аз вече се питам какво да продавам?!
Имам резерви от метали, благородни метали, монети, резерви във влог и застраховки, наемател съм си намерил, но сметиките растат заплашително . Аз ще трябва да плата нещо, но очаквам пича да се задържи. Ти не ми поврярва и ми каза, че в 03.00ч. ще се правя на началник. Това, че че ми езължиниятано , тъпата курва в ква дилема ме вкара? Ужас"

Изпаднал е в такава безизходица, че не знае какво да стори, защото е прост милиционер.
Жена му, основният виновник, за взимането на кредит за миризливата панелка, вече е наричана ТЪПА КУРВА.


"Абе вкарва ме да я зае..а! Ама и аз се вкарвам тройно на нея. Значи себе си да продам първо. Аз се продавам, но няма кой да ме купи. Всички казват, че навсякъде ме искат, но всеки казва: "Вземи го ти!""

За момент, обмисля да продаде себе си, сигурно като роб или за органи, но бързо осъзнава, че за толкова некачествен продукт, никой няма да даде пари.


Ето реалното състояние на малоумниците инвестирали в панелки, на високите цени, при това с кредит. С разбито здраве и семейство, в безизходица. Алкохолизирани и пред нервен срив. Молещи се, дори не надяващи се, за някакво чудо, като покачване на цените или падане на лихвите. :]

И същият този малоумник, раздава съвети - да се купуват панелки. Иска му се повече хора да изпаднат в неговото положение, за да не е само той беден аутсайдер.



Редактиран 10 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 16:31 от javcho.
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 16:10:29
А ето и решението на великия инвеститор за спасение от безизходицата:

[www.investor.bg]
[www.investor.bg]

Само за какви мащабни инвестиции става въпрос.:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 16:11 от javcho.
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 16:22:53
Ето тук са го цитирали. Оригиналното мнение е изтрито:
[www.investor.bg]

Ето го оригиналното мнение:
[prikachi.com]

Още:
[www.investor.bg]


Май освен дебел ще се окаже и бая грозен, понеже един 30+ годишен, да има интерес към 40+ годишни бабета, е доста показателно.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 16:42 от javcho.
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 16:41:43
Е, с какво толкова е интересен човека, че специална тема си отворил за него .

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 17:16:33
Не може да бъде.
Ситуацията ескалира с всяка минута.
Вече ликвдира и имотни позиции.

[www.investor.bg]
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 18:00:16
Като гледам магазина виждам 2 неща - надпис дамско бельо и мивка и се питам ... добре де, ако както си продава дамско бельо му се допика ... :]

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
1.9
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 19:08:31
javcho, дами и господа е прав. С какво е важен този малоумник, че отваряш тема за него?
Па и той не е единствения пишман инвеститор. Такива с лопата да ги ринеш ...
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 19:24:06
Quote
1.9
javcho, дами и господа е прав. С какво е важен този малоумник, че отваряш тема за него?
Па и той не е единствения пишман инвеститор. Такива с лопата да ги ринеш ...

За важен не е важен.

Quote
дами и господа
Е, с какво толкова е интересен човека, че специална тема си отворил за него .

На мен ми е интересен и се забавлявам чудесно.
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 19:29:13
Баси глупостите...
1.9
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 19:31:11
Quote
javcho
Quote
1.9
javcho, дами и господа е прав. С какво е важен този малоумник, че отваряш тема за него?
Па и той не е единствения пишман инвеститор. Такива с лопата да ги ринеш ...

За важен не е важен.

Quote
дами и господа
Е, с какво толкова е интересен човека, че специална тема си отворил за него .

На мен ми е интересен и се забавлявам чудесно.

ОК, нема лошо.
Мен не ме кефят. Аман от изнервените им драсканици.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход