Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Коя агенция не те заробва с безсрочен договор за продажба на имот?

Публикувано от personall 
Коя агенция не те заробва с безсрочен договор за продажба на имот?
04-10-2011 - 23:40:09
avatar
Една фирма иска безсрочен договор. Само те да продават и ако се продаде имота чрез друг - те си взимат парички на готово. Всички ли са от този хал или има други със срочен договор. Има ли нормален начин да продадеш апартамент всъщност? smiling smiley

www.sechkov.com
www.luxremonti.alle.bg

Продава апартамент : www.apartament.alle.bg

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
Re: Коя агенция не те заробва с безсрочен договор за продажба на имот?
05-10-2011 - 09:39:10
Безсрочен договор не значи безкраен.
Re: Коя агенция не те заробва с безсрочен договор за продажба на имот?
05-10-2011 - 23:04:05
avatar
Quote
niknik
Безсрочен договор не значи безкраен.

Е.., предполагам че със смъртта на някой от подписалите се би трябвало да се анулира. Но не съм сигурен. хаха

Честно да Ви кажа на мен ми прозвуча точно като БЕЗКРАЕН. Макар че разликата между "безсрочен" и "безкраен" за мен е чисто философска.smiling smiley

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход