Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Споделено в Skype...

Публикувано от Гладен Брокер 
Споделено в Skype...
04-06-2011 - 14:10:19
Пробвам почвата дали някой от съфорумците има интерес да побъбриме на конферентна връзка в Skype?
Може да се уговориме за време... моят скайп акаунт е: forum.imoti.net
Re: Споделено в Skype...
04-06-2011 - 15:13:40
иворад, ето имаш възможност да се свържеме за да обсъдиме облога! Чакам... както би се изразил ти. Или си дай твоя скайп- аз ще те потърся
Re: Споделено в Skype...
04-06-2011 - 15:15:12
Имаме участник: Дон Корлеоне вече е на линия...
Re: Споделено в Skype...
04-06-2011 - 16:27:44
Забравих да кажа: добре е човек да има слушалки и микрофон. Защото ако само ще чатиме то по-добре да е тука във форума.
48 видели темата досега - осмелил се да си лафи свободно: само 1 (засега)

иворад, ЧАКАМ...
Re: Споделено в Skype...
04-06-2011 - 16:57:16
sid-e Радев, ще се радвам да си поговориме на живо. Започваме от скайп и току виж пиеме бира в онова кръчме на пътя за Радомир...
камелия също е добре дошла, но за нея съм почти сигурен че тя не знае за какво става въпрос, пък и няма собствен компютър със слушалки ами ползва този на мъжа си...

камелке ето сега имаш възможност да ме убедиш, че греша...
Re: Споделено в Skype...
04-06-2011 - 21:02:03
avatar
Quote
Гладен Брокер

камелия също е добре дошла, но за нея съм почти сигурен че тя не знае за какво става въпрос, пък и няма собствен компютър със слушалки ами ползва този на мъжа си...

камелке ето сега имаш възможност да ме убедиш, че греша...

И що се ласкаеш от мисълта, че ме интересуваш, че да те убеждавам в каквото и да било?
Ако някоя, някога се излъже да те вземе, може и да ти обясни какво значи семейство..........и СИО.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход