Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложение за форумна полиция smiling smiley

Публикувано от Tumnio 
Предложение за форумна полиция smiling smiley
11-07-2010 - 18:01:32
avatar
одеве , заплаха дошла по система за саобщения ,м ного притеснен сега прасти треперят , душа се тресе .Моля за помош и ако иска да ваведе форумна поли цели аа да може пишем в мир
те не се страхуват никого и казват че намерят обезателно

подкрепете полициа въф форума да запазим пишештити дамогат пищат

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Анонимен потребител
Svetlio ...
11-07-2010 - 18:39:47
Svetlio, що така изведнъж изтрещя и ти?
Re: Предложение за форумна полиция smiling smiley
15-07-2010 - 16:46:28
Може, ама първо требе химн clap: Таланти имаме достатъчно *yes*
Re: Предложение за форумна полиция smiling smiley
28-08-2010 - 13:47:20
avatar
Регистриран на: 24 Юли 2010
Мнения: 2
МАРГОТО123:
Пуснато на: Съб Юли 24, 2010 3:31 pm Заглавие: ЗАЩО ЦЕЛТА НА САЙТА imoti.net е съсипването на пазара на имо
всичко изписано до тук само подвърждава, че с нашите пари дадени за реклама в имоти.нет, с посещенията ни в имоти.нет ние само сме спомагали за развиването на една трибуна за изливане на омраза към всички брокери, строители, инвеститори и насаждане на омраза в общественото мнение към всички банкови институции в страната
хората, които се занимаваме с имоти от малко по дълго време много добре си спомняме една агенция за имоти " Борса имоти ", в която агенция работеха баща и дъщерята Маргарита Лазова, неуспяха тогава и фалираха, но явно са си запазили омразата към всички участници на пазара на имота, истинското лице и истинската същност на имоти.нет лъснаха най - накрая
Каква безогледна наглост трябва да имат някои хора, да се обаждат по телефона на Агенции за имоти, за да им искат пари за реклама в сайта им, да взимат пари от банките за реклама и с тяхните/ нашите пари да поддържат сайт, на който основната му цел е съсипването на имотният и банковият сектор в България
Банките вече спряха реклама в имоти.нет след култовото им лого " кредитите сериозно увреждат вашето здраве ", крайно време е и ние всчки брокери и инвеститори да спрем да финансираме чрез рекламата ни сайт, създаден само за унищожението на банковият и имотният пазар, аз спрях, а вие ?

ето пак личното съобщение от Маргарита Лазова към мен

Самоубийство
От: magic
На: margoto123
2010-07-23 14:49
Когато се самубия , предвид накъде отива живота ми, на вас по-добре ли ше ви стане , като се има предвид какво сте писали във форума, с цел случайно да го прочета?

За мен сигурно мислите, че е удоволствие всичко, което се случва ли?
С какво съм заслужила вашата злоба, точно аз? Вие познавате ли ме всъщност?
Върнете се в началото

----------------------------------
Това БИ трябвало да обяснява всичко!!! Но няма логика наистина да мразят и елиминират ъпърите единствено заради това че са фалирали. Липсата на пълна прозрачност какво се прави в цензурирането и защо? също е голяма загадка. Примерно защо на ника СТОПАНИН СА МУ ПРАСНАЛИ БАН ПО АЙ ПИ? Това знае ли се от участниците? Обяснено ли е на потърпевшия? НЕ Защо не са в списъка маргото, брокер 9, и други участници които вече не виждам? Защо ги няма в "оня списък"- "ИЗКЛЮЧЕНИ ПОТРЕБИТЕЛИ-БАН" Боже Господииииии!!!!!!!!!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 15:12 от СТОПАНИН ... ..
Re: Предложение за форумна полиция smiling smiley
28-08-2010 - 17:27:31
avatar
ето още едно, коренно различно мнение:
....................

"Мила Margoto123,
Не разбирам раздразнението Ви. От името на коя фирма/организация/банка сте правили реклама в Имоти.нет и кога? А по какъв начин те са "спомагали за развиването на една трибуна за изливане на омраза към всички брокери, строители, инвеститори и насаждане на омраза в общественото мнение към всички банкови институции в страната". И къде видяхте, че Имоти нет имат лого "кредитите сериозно увреждат вашето здраве". Аз не намирам такова в сайта им - моля Ви да сложите линк или да прикачите Printscreen. Надявам се, че не сте служител в друг сайт, целящ очернянето на имоти.нет и уронването на престижа им.
Не съм служител на имоти нет, но от скоро пиша в техния форум под друг псевдоним.
Мисля, че силно преувеличавате. Very Happy Надали сайт, в който се продават имоти има такива цели. Smile
Искрено Ваш,
Palpur4o"
JORES:
Е този палпурчо не е онзи за който си мисли Маргото, която се опита да ме компроментира във форума на имоти.нет разбира се безрезултатно с оглед на видимата разликата в интелектуалният капацитет показан при "сблъсака" ми с нея.

И едно заключение, понеже не мога да се регистрирам във форума където се развива събитието го слагам тук:
Когато се излиза с факти и се цели воденето на диалог, може да победи само по - добрия, същата тази Марго ме обвини, че частния търг който проведох е постановка, вместо като човек занимаващ се с НИ да помисли как би могла да оптимизира бизнеса си и да използва в подходящ момент една постлана за всеки имащ интерес пътека.

Но друго си е да смяташ на някой 2 та лева пък и колко лесно се искали!??!?!, и да твърдиш неистини с надеждата някой да те чуе и повярва.

Та очевадно нивото в сектора НИ по специално услугите е под всякаква критика, което ми подсказва, че ще имам възможността да правя "много парА" ....

Маргото колкото нейни поста съм видял е вадила твърдения без аргументация и се сърди, като не се приемат?

Същата твърди, че всички участници в пазара на имоти били раздразнени на имоти.нет, е кои са те, аз съм участник и не съм раздразнен, тези които рекламират очевидно също не са раздразнени, дразнят се голодумците, когато им се поиска обосновка... или когато изпуснат нерви от безсилие и започнат да изпадат в крайности в следствие на което носят негативи....



И както казва "колегата" от Ъпсурт
"Най - добрите ги мразят само нещастници"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 17:49 от СТОПАНИН ... ..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход