Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Забавна игра! Спечели екскурзия в Испания и Nintendo Wii!

Публикувано от skyhammer 
Забавна игра! Спечели екскурзия в Испания и Nintendo Wii!
19-04-2010 - 12:14:29
Участвай в забавната игра - „Отлети за райската Коста Брава!”!
За да се включиш в томболата за 7-дневна екскурзия в Испания, е достатъчна една твоя регистрация в играта.

В играта - „Отлети за райската Коста Брава!”, отбележи който и да е от отговорите и можеш да се регистрираш >>тук<< за участие в томболата за голямата награда 7-дневна All Inclusive почивка в Коста Брава, Испания ! Включи се сега >> тук – link << и участвай и в разпределението на бонус наградите - четири Nintendo Wii!

Голямата награда ще бъдат определена чрез лотария между ВСИЧКИ участници, включили се в играта! Може да си ти!
Наградите са за теб!
<< Кликни и спечели! >>



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-05-09 01:00 от skyhammer.
Re: Забавни игри! Спечели LCD Sony Bravia и екскурзии в Испания
19-04-2010 - 22:17:21
avatar
Пропуснали сте кафявия цвят!
Re: Забавни игри! Спечели LCD Sony Bravia и екскурзии в Испания
19-04-2010 - 23:41:20
Quote
dodo2
Пропуснали сте кафявия цвят!
:]:}:}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Забавни игри! Спечели LCD Sony Bravia и екскурзии в Испания
29-04-2010 - 16:41:42
Играта продължава!!!

Участвай в забавната игра - „Отлети за райската Коста Брава!”!
За да се включиш в томболата за 7-дневна екскурзия в Испания, е достатъчна една твоя регистрация в играта.

В играта - „Отлети за райската Коста Брава!”, отбележи който и да е от отговорите и можеш да се регистрираш >>тук<< за участие в томболата за голямата награда 7-дневна All Inclusive почивка в Коста Брава, Испания ! Включи се сега >> тук – link << и участвай и в разпределението на бонус наградите - четири Nintendo Wii!

Голямата награда ще бъдат определена чрез лотария между ВСИЧКИ участници, включили се в играта! Може да си ти!
Наградите са за теб!
<< Кликни и спечели! >>



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-09 01:01 от skyhammer.
Re: Забавни игри! Спечели LCD Sony Bravia и екскурзии в Испания
30-04-2010 - 02:15:54
avatar
Извинете, ама пак няма кафяво?!
Re: Забавни игри! Спечели LCD Sony Bravia и екскурзии в Испания
09-05-2010 - 01:02:42
За съжаление, няма!

Но тази е без цветове:
Участвай в забавната игра - „Отлети за райската Коста Брава!”!
За да се включиш в томболата за 7-дневна екскурзия в Испания, е достатъчна една твоя регистрация в играта.

<< Кликни и спечели! >>
Re: Забавни игри! Спечели LCD Sony Bravia и екскурзии в Испания
09-05-2010 - 23:16:44
avatar
Quote
skyhammer
За съжаление, няма!

Но тази е без цветове:
Участвай в забавната игра - „Отлети за райската Коста Брава!”!
За да се включиш в томболата за 7-дневна екскурзия в Испания, е достатъчна една твоя регистрация в играта.

<< Кликни и спечели! >>

ИГРАХ И СПЕЧЕЛИХ!

Първоначално когато ми се обадиха по телефона, не можах да повярвам. Но след като на другия ден държах билетите в ръцете си, разбрах че това е истинска игра и всеки може наистина да спечели 7-дневна екскурзия в Испания. Прекарахме една чудесна почивка, благодарение на Наградната игра "Дормео Биг Брадър" от Студио Модерна България ЕООД!!! Препоръчвам на всеки да се включи в играта, защото може да нямат кафяво, но имат какво да предложат на всеки - изключителна луксозна почивка в петзвезден хотел ол инклузив!!!

С уважение,
dodo2

P.S. Малка препоръка към организаторите, Студио Модерна България ЕООД: моля, при следващата игра нека наградата да е поне едностаен апартамент в София, може да не е луксозен. В този форум повечето сме безимотни, с по 5 лева в джоба, затова ще сме идеалната таргет група кандидати, гарантирам че всички до един ще участваме във Вашата следваща игра!!!
Re: Забавна игра! Спечели екскурзия в Испания и Nintendo Wii!
09-05-2010 - 23:30:56
avatar
И аз играх и спечелих !!! Невероятна игра - който играе пИчеЛИ, който не играе нИ пИчели! Аз понеже съм имотен, моята печалба и нея я подарявам на Додо. А не сте му изплатили наградата , а съм ви изплющял!
Re: Забавна игра! Спечели екскурзия в Испания и Nintendo Wii!
09-05-2010 - 23:39:30
Пък аз не съм... sad smiley

Ама, Додо, мен никой не ме пита за телефон. Само име и мейл. На теб как са ти се обадили?
Re: Забавна игра! Спечели екскурзия в Испания и Nintendo Wii!
09-05-2010 - 23:57:06
avatar
На втори кръг ми искаха телефона! Много учтиви хора.

Горещо препоръчвам на всеки да участва в Наградната игра "Дормео Биг Брадър" от Студио Модерна България ЕООД!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход