Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Рекламата на Загорка

Публикувано от Ivel 
Рекламата на Загорка
29-04-2010 - 22:48:54
Предварително се извинявам за OFF флейма, но понеже няма с кой да споделя, около мен са само жени а те мислят по друг начин и едва ли могат да ми помогнат в случая. Изключително важно да разбера дали нещо не съм станал раздразнителен, нещо остарявам ли вече или всичко си е наред а рекламата наистина е тъпа. Та много ме дразни тази реклама - това за "дзън" на старозагорски и изкуството за пиене на бира. Не съм виждал по тъпо нещо. По принцип аз пия много бира и може би да се отнасям пристрастно, но все пак така ли е или само на мен така ми се струва. Моля бъдете обективни какъвто и да е отговора.

_________________
Re: Рекламата на Загорка
29-04-2010 - 23:56:23
Съгласен изцяло*ok* Заралии хич не са прости хора, но тия, дето са им правили и одобрили рекламата, явно нищо не разбират ни от реклама, ни от бира.
Re: Рекламата на Загорка
30-04-2010 - 13:56:29
avatar
И аз пия бира, та да си кажа. Тъпотия до шия, е тази реклама.:g:
Re: Рекламата на Загорка
30-04-2010 - 21:16:00
Пишете и мен. *beer*
Направо се умилявам като ги видя тези "креативни дупенца", когато вземат да си раздават помежду си награди за тези простотии - Оскарите трева да пасат.
Ами модните напоследък, с таргет тъпоумните подрастващи, пълни с още по-безумни същества!? Ужас.
Re: Рекламата на Загорка
30-04-2010 - 22:59:48
Ужасно плоска реклама! Кой я е измислил нямам представа, но пък който я е харесал ... "браво" на него!
Отпива ми се като я видя :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход