Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Начин за продажба в моента на криза.

Публикувано от igra4 
Начин за продажба в моента на криза.
28-05-2009 - 20:16:20
Така сега.Вчера случайно мой познат строител в Пловдив ми разкри как е продал цялата си сграда за ,която до преди 2 месеца е имал само огледи и нито една сделка.

Идеята която е му е дошла е наистина добра и е проработила.Човека има още три парцела в Пловдив но това ще му е последната сграда за сега.Не ,че не вървяли партаменчетата,ми бил се напечелил и сега щял да си почива.


И пак НО. Схемата е казвам естествено срещу възнаграждение.Кой каквито начини на плащане иска да ми предлага.Нали съм играч все пак. *write* :] :]


Напълно съм серьозен.

А тук може и да умувате а дже ба как така е продал всичко и къв е начина. *pardon*
Re: Начин за продажба в моента на криза.
28-05-2009 - 20:23:17
Я първо се научи да пишеш правилно, играчо.

И какво сега - някой ще ти изсипе кесия с пари и ти ще му дадеш акъл да смъкне цената ли, бе????

Тарикат селски spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: Начин за продажба в моента на криза.
28-05-2009 - 21:07:02
аз ти предлагам 5000 лв. за схемата, дай сметка, на която да ти ги преведа утре сутринта
Re: Начин за продажба в моента на криза.
28-05-2009 - 22:15:29
avatar
Абе Играч,
Дай номер на упито да видим има ли нещо реално от предложението.
А после и цена можем да обсъдим. *yes*
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.