Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Кои агенции ще затворят първо?

Публикувано от Продавач 
Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
11-03-2009 - 11:15:38
avatar
Ще бъде по-интересно гласуването ако обосновете гласа си с коментар. Темата е отворена за коментари. Моля да не се споменават имена на фирми или ако държите да го направите нека бъде тук: [forum.imoti.net]

*book* *write* *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-11 11:25 от Продавач.
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
11-03-2009 - 13:54:42
бИХ ДОБАВИЛ ЩЕ ФАЛИРАТ И ТЕЗИ КОИТО РАБОТЯТ "БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА.."НАРИЧАТ ГИ адрееезззззз *sos*
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
11-03-2009 - 18:20:22
avatar
Аз незнам дали да не споменем и офисите на някои фирми, които вече са затворени, защото аз знам за три офиса на една и съща фирма, които са затворили... Но всичко това с конкретните имена в тази тема - [forum.imoti.net]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
12-03-2009 - 12:22:16
Продавач тази фирма да не е Адрезз...???И аз дочувам по нещо ама ..да не би да съм в грешка.... :cry: eye popping smiley
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
12-03-2009 - 13:16:29
Адрес вече си заминават. И на бул.Гоце делчев затвориха офиса smiling smiley
Тия от банера "бърза продажба" са следващите. Обаждам се и искам бързо, ама много бързо да ми продадат апартамента и някакъв фъфлек почва да ми обяснява, че трябвало да го видят, да правят снимки, да го пуснат в сайта. Абе момко ние тези ги знаеме и до кога ще ви чакам да ми го продадете, като тръгне пазара пак нагоре ли *xxx* *xxx* *xxx* eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Пълни малоумници. Като са толкова отворени тия брокери да подпишат с мен един екслузивен договор за 6 месеца и ако след 6 месеца не са ми го продали 3000евро неустойка. Така трябва да се работи с агенциите щото много се разпуснаха от Виденово време насам се налапаха и съвсем взимат хората за балци и лапни шарани :g: :g: :g:
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
12-03-2009 - 13:22:56
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
---------
тези,които се ръководят от оФчи принципи и аналогични собственици !
тези,за които понятието "конфликт на интереси" е нещо отвлечено,НЕкасаещо ги !!!
-----------
т.е. не повече от 80 % от всичките

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
12-03-2009 - 15:19:15
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
12-03-2009 - 19:08:03
avatar
tino76 Написал:
-------------------------------------------------------
> Адрес вече си заминават. И на бул.Гоце делчев
> затвориха офиса
> Тия от банера "бърза продажба" са следващите.
> Обаждам се и искам бързо, ама много бързо да ми
> продадат апартамента и някакъв фъфлек почва да ми
> обяснява, че трябвало да го видят, да правят
> снимки, да го пуснат в сайта. Абе момко ние тези
> ги знаеме и до кога ще ви чакам да ми го
> продадете, като тръгне пазара пак нагоре ли
> Пълни малоумници. Като са толкова отворени
> тия брокери да подпишат с мен един екслузивен
> договор за 6 месеца и ако след 6 месеца не са ми
> го продали 3000евро неустойка. Така трябва да се
> работи с агенциите щото много се разпуснаха от
> Виденово време насам се налапаха и съвсем взимат
> хората за балци и лапни шарани



Виж добре е да знаеш, че не всеки имот може да се продаде на каквато цена поиска собственика му пък ако ще и брокер да му е барак Обама smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
12-03-2009 - 20:58:42
При криза оцеляват големите - независимо в кой бранш.
Тука няма значение дали си можещ или некадърник.
Въпросът е да "задържиш въздуха" до края на кризата, а това се отдава само на големите. Малките просто нямат толкова "въздух".
Между другото при големите разходите са по-раздути, така че по-лесно се оптимизират smiling smiley
Re: Анкета: Кои агенции ще затворят първо?
12-03-2009 - 23:43:52
На пръв поглед би трябвало да затворят по малките защото имат по малко портфолио , обаче .......малките ще затворят , но ще продължат да пускат обяви във всякакви медии , но при затворен офис малките пестят от всичко .....а тази гъвкавост създава даста ядове на по големите които със всякави промоции ще се опитват да спечелят купувачи .....обаче занапред ще бъдат спечелени маи само продавачи
От известно време наблюдавам изцепките на Адресите
и ако те са мярката за добра компания за имоти ===мале мале мале==
щях да пиша още обаче ме домързя...аиде малко по късно
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход