Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?

Публикувано от ivo107 
Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?
11-11-2008 - 16:33:05
Здравейте,

Вчера като погледнах датата 10 Ноември 2008 си казах - брей то почти 20 години минаха от датата 10 ноември 1989 година. Тогава (почти) всички живеехме в панелки.Млякото, хляба и салама бяха от един вид, та не беше нужно да извършваш дълга мисловна дейност в супермаркета кой вид да избереш....

Та реших да пусна една анкета хей така -> "В какво живеем сега и какво ни струваше"

П.С: Може и да съм пропуснал някоя опция winking smiley

Поздрави,

smoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-11 17:15 от ivo107.
Re: Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?
12-11-2008 - 20:53:27
ivo107,
От 10-те ти въпроса :
- 4 започват с "купих";
- 2 започват със "забогатях";
- 3 започват със "смених";
- 1 започва с "останах".
Според мен ти си роден малко преди 1989 г., иначе щеше да включиш и други въпроси!
Re: Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?
27-11-2008 - 17:47:31
ами някои сме избрали да живеем на местенце по хубаво от София smiling smiley Така че въпроса беше по добре да беше зададен без това софия

[lechitel.info] [tq-jenata.com] [testovebg.com]
Re: Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?
04-12-2008 - 21:09:24
Все още в панел.
Бъдеща перспектива-крайградска къща.Компромис под това-не.
Re: Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?
09-12-2008 - 18:38:38
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Все още в панел.
> Бъдеща перспектива-крайградска къща.Компромис под
> това-не.

--------------------------------------------------------------------------
като ти гледам опциите , както и резултатите от т.н. АНКЕТА стигам до извода,че пролетариата и тук е МНОЗИНСТВО,както впрочем в цялото БГ
дано си купиш къща,пожелавам ти го , та да смениш и гледната точка
Re: Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?
12-12-2008 - 17:38:23
Ей Осрама-ти знаеш ли значението на думата пролетариат.Потърси я в тълковния речник(ако знаеш какво е) А сега по темата,ас имам един въпрос(всъщност много ама) Чиста статистика-колко км.пътища са направени от 1944-до1964/и от 1990-до2008 потърсете и ще се шашнете.Няма да го пиша ас,за да не кажат някой,че е спам.Едва ли има друга държава(в Европа)в,която 20г.да се руши и краде и народа да търпи.....да де Ботев го е казал добре-стига да има,кой да чуе clap:
Re: Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?
13-12-2008 - 21:59:19
Да преди, но не сега- шампион е - ЦСК *ok*
Re: Анкета: Минаха почти 20 години - в какво живеем сега?
13-12-2008 - 22:41:55
Добре де, аз не съм живял никога в панел. Не видях вариант 'стара тухла', да кажем. Тогава им викахме просто 'тухлен апартамент' - нямаше я сегашната 'модерна' терминология. Навремето живеех в къща с двор в центъра на града, сега съм в тухлен апартамент, пак в центъра. Не знам как е по другите градове, но в центъра на Варна не съм срещал много панелки...да не казвам никакви smiling smiley Това автоматично изключва като таргет на настоящата анкета набедените за представители на дребната буржоазия, които са имали късмета да не им изземат имота и да ги засилят в панелните комуни на пролетариата *huh* :}
Или просто се гони флеймърския ефект в случая *pardon*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-13 22:49 от Zrfv.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход