Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ-ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

Публикувано от najnaj 
НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ-ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ
22-12-2006 - 17:13:44
Пожелавам на всички колеги -ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
много здраве и късмет и през 2007 година-много сделки!
Re: РќРђ Р’РЎР?ЧКР? КОЛЕГР?-ВЕСЕЛР? РџР РђР—РќР?Р¦Р?
22-12-2006 - 18:18:33
Vesela Koleda I Chestita Nova 2007 Godina ! Na vsichki mladi (nyakoi po du'sha) i visoko inteligentni (po moe lichno mnenie) aktivni uchastnitsi v www.imoti.net forumite,pozhelavam zdrave i uspehi v lichniyat zhivot ,v buznesat i/ili v profesionalnata si realizatsiya!
Кой го боли главата от снощи smiling smiley
Re: РќРђ Р’РЎР?ЧКР? КОЛЕГР?-ВЕСЕЛР? РџР РђР—РќР?Р¦Р?
26-12-2006 - 20:19:35
Ne,ne byh mnogo pil-izpratih go ot mobilniyat mi telefon ,abonat sam na T-Mobile,no v posledno vreme se izlagat -ot January shte sam s UScellular.A,zabravih da Vi chestitya chlenstvoto na Bulgaria v Europian Union.Vesela Nova 2007 Godina!
Мушмуроци честита нова 2007 г. Ако ви боли главата от снощи - изяжте 1 шкембе чорба зада се оправите . :}
Ивановци къде сте , ха наздраве . И днес си го направихме на пикник маслен нос . За не просветени намира се на 3 км след Перла , по девствено е от Иракли разполага с чудни заливчета с мидени плажчета има и малак кей за лодката на фараджията Гошо Петлето , днес беше взел на мрежи 4 кила почета . Малко водка ,малко бира и вино , зацвърка скарата - да живее Европа следва одата на радоста ...........................дай боже всекиму .
Мушмуроци spinning smiley sticking its tongue out честит празник Никулден , Николаевците -наздраве *drink1* и по внимателно с шарана . Направете главите ама да му мяса - така *xxx* или *black eye* .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход