Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Външен вид на сграда "ново строителство"

Публикувано от edeam 
Външен вид на сграда "ново строителство"
29-01-2008 - 16:37:55
Ето по този начин изглежда сега сграда Ново строителство само след няколко години

[www.snimka.bg]

Без коментар eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
Re: Външен вид на сграда "ново строителство"
29-01-2008 - 17:11:05
Ами, че той фибрана изглежда чисто нов - въобще не е мръднал с времето :}
Re: Външен вид на сграда "ново строителство"
29-01-2008 - 17:15:54
Успокоих се - мислех, че само в нашият блок е така.
Re: Външен вид на сграда "ново строителство"
29-01-2008 - 17:46:33
Показана е сграда на 2 години макс
като видите една на 5-6 тогава съвсем ще паднете от смях.

От край време говоря, че в България повечето нови сгради са точно такива боклуци и 100Euro на квадрат им е много. Но все ще се намери някое човече, дето да ми обяснява как не съм прав и колко велик е българския строител.


Re: Външен вид на сграда "ново строителство"
29-01-2008 - 18:49:47
фибрана си е нов щото е бил под завивка досега. като гледам могат да си го свалят и да го ползват някъде другаде. и без това ще е на калкан сградата.
интересно ми е за вътре какво обясняват специалистите и особено строителите. откъде този мухъл. да не би само яхнийки да готвят че е толкова богато изразен.
Re: Външен вид на сграда "ново строителство"
29-01-2008 - 22:29:55
засега не знам да се строи сграда на калкан.мазилката падна в неделя по време на силния вятър.сградата се намира в Пловдив,точно зад стадион "Ботев".който е бил в Пловдив знае колко централно е това място.кооперацията е на повече от 2 години,мисля че е на 5,но не съм сигурен.стаите с мухъл са на 1-ия етаж и отдолу минава тунел,водещ към гаражи във вътрешния двор.апартамента е със 2 външни стени,една от които е точно тази,от която падна мазилката.
за съжаление не успях да снимам сградат преди това да се случи.под името на фирмата пишеше ПОСТРОЕНА ЗА 11 МЕСЕЦА
clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход