Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:

Публикувано от Продавач 
Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:
08-01-2008 - 15:18:54
avatar
[www.monitor.bg]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:
08-01-2008 - 17:06:16
добро решение,бат Бойко си има и плюсовете.
Re: Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:
09-01-2008 - 21:16:25
Ха, от три пъти да познаем за кого са плюсовете.
Някой ако може да посочи с какво "великото" нововъведение е облекчило "трафика" в Лондон moody smiley:
За мен, трябва и "без пари" е да се започне:
* от режима на безбройните светофари (напр. новите Опълченски, Т.Александров), станалото модно в последните години 2улици-4/5 фази (НДК, Габрово, Сребърна, Ботев и К.Величков в пълното си разнообразие и величие) и забравения десен завой "на червено"
* безразборното паркиране (Арсеналски при Сити и Спартак, гарниран винаги с 2 патрулни двойки; края на Ч.Връх и мн. др.),
* безумните и безкрайни ремонти, и т.н. "пробиви" - този през "Могилата" вече май само въздушен може да стане, а П.Славейков - Зона Б-5 доколкото знам е поготвен още от Бай Тошо (виж. П.С.)
* строителство без улици, паркинги и излази (Изложбения център-Метро; Т. Каблешков; Лозенец-Хемус, Ю.Парк)
* преразглеждане на безумни еднопосочни режими (карето Витошка, Скобелев, П.Славейков, Прага и мн. други)
* стари или нови ненужни "тесни места" (Ал.Малинов под пасарелката посока Младост)
* защо не с преименуване на общинката фирма "Паркинги и гаражи!!!!????"
* снегопочистването да започва с НАЧАЛОТО на валежите - наскоро май им нормираха колко СЛЕД (ако съм разбрал).

Защо пък не вземем да съставим един такъв списък и да го пратим на Бате Бойко - всеки ден ги гледаме тези безумства..

П.С. За да не е толкова тъжно, еднин стар виц:
Бай Тошо заръчал, като го погребват, да го сложан с г*за нагоре.
- ????
- За да ви е по-лесно да ми целувате з*ка. smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-09 21:22 от Любо.
Re: Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:
09-01-2008 - 22:13:42
КОЛКО ПЪТИ СЪМ ВИ КАЗВАЛ-ЕЙ ХОРА ,НАСОЧЕТЕ ИНВЕСТИЦИЙТЕ КЪМ ПРОВИНЦИЯТА,ТОВА ЩЕ ДОВЕДЕ ДО ОТКРИВАНЕ НА НОВИ РАБОТНИ МЕСТА И СОФИЯ ЩЕ СЕ РАЗТОВАРИ ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ.СОФИЯ НЕ Е БЪЛГАРИЯ!!!!!!
Abu
Re: Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:
10-01-2008 - 07:01:12
Така и така е гъчкано, ами поне да се напечелим! Колкото по-зле става, толкова повече ще искаме. А 5 лева не са ли малко? Да не се минем, я да турим 10! Ама пък ще вземат да заобикалят тарикатите, ще загубим от трафик. Нека за начало да са 5, докато свикнат, пък наесен ще актуализираме. Междувременно трафикът трябва да се поддържа, иначе няма да имаме основания. Лесна работа, нали си имаме КАТ!
Re: Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:
10-01-2008 - 13:07:18
avatar
Любо Написал:
-------------------------------------------------------
> Ха, от три пъти да познаем за кого са плюсовете.
> Някой ако може да посочи с какво "великото"
> нововъведение е облекчило "трафика" в Лондон
> За мен, трябва и "без пари" е да се започне:
> * от режима на безбройните светофари (напр. новите
> Опълченски, Т.Александров), станалото модно в
> последните години 2улици-4/5 фази (НДК, Габрово,
> Сребърна, Ботев и К.Величков в пълното си
> разнообразие и величие) и забравения десен завой
> "на червено"
> * безразборното паркиране (Арсеналски при Сити и
> Спартак, гарниран винаги с 2 патрулни двойки; края
> на Ч.Връх и мн. др.),
> * безумните и безкрайни ремонти, и т.н. "пробиви"
> - този през "Могилата" вече май само въздушен може
> да стане, а П.Славейков - Зона Б-5 доколкото знам
> е поготвен още от Бай Тошо (виж. П.С.)
> * строителство без улици, паркинги и излази
> (Изложбения център-Метро; Т. Каблешков;
> Лозенец-Хемус, Ю.Парк)
> * преразглеждане на безумни еднопосочни режими
> (карето Витошка, Скобелев, П.Славейков, Прага и
> мн. други)
> * стари или нови ненужни "тесни места" (Ал.Малинов
> под пасарелката посока Младост)
> * защо не с преименуване на общинката фирма
> "Паркинги и гаражи!!!!????"
> * снегопочистването да започва с НАЧАЛОТО на
> валежите - наскоро май им нормираха колко СЛЕД
> (ако съм разбрал).
>
> Защо пък не вземем да съставим един такъв списък и
> да го пратим на Бате Бойко - всеки ден ги гледаме
> тези безумства..
>
> П.С. За да не е толкова тъжно, еднин стар виц:
> Бай Тошо заръчал, като го погребват, да го сложан
> с г*за нагоре.
> - ????
> - За да ви е по-лесно да ми целувате з*ка.

Хи,хи! Бях го забравила-то сега властта един виц не може да ни вдъхнови да измислим! winking smiley
Прав си за повечето от нещата,но ако не направят пробиви,които по условно права линия да свързват частите на града,без да се влиза в идеалния център,няма нищо да постигнем.Ако не направят паркинги,няма как да не се паркира безобразно.Чистенето веднага щом започне валежа,май го решиха.В договора,подписван преди 13г. се е почвало след спиране на снеговалежа!
Ако въведат платено преминаване през центъра-няма лошо-хем градския транспорт ще може да се движи по-спокойно,хем и пешеходците ще могат да пресичат за по-малко от 15 минути........ :] :]


Re: Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:
10-01-2008 - 13:59:49
avatar
[dnes.dir.bg]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Дали ще намелее трафика в центъра наистина ако стане така:
11-01-2008 - 21:09:08
Абе, софуправниците да не би да ни четат глупостите?
НЕВЕРОЯТНО, СТРАХОТНО, НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ!!!!
Днес, около 11ч. сутринта, на светофара на Арсеналски с Ч.връх, откъм Спартак НЯМЯШЕ НИТО ЕДНА КОЛА :!: :!: moody smiley: moody smiley: - само един "паяк".
Вероятно, много от преминаващите, с учудване установиха за пръв път, че там има ЦЕЛИ ТРИ ленти за движение, а надясно може да се завива 70% от времето - в "нормално" състояние, поради изчакващите ляв и паркиралите "напреко" в двете ленти и под самия светофар, преминават ок. 3-4 коли на цикъл, а колоната често стига до Спартак.
УРА!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход