Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВА НАГЛОСТ ОТ СЕСТРИТЕ ОТ ЛИБИЯ

Публикувано от broker111 
КАКВА НАГЛОСТ ОТ СЕСТРИТЕ ОТ ЛИБИЯ
05-10-2007 - 23:41:29
е, по голяма наглост от тази няма, Валя Червеняшка иска да съди държавата, защото я зарязала, дали и само 11000 лв и толкова, какви са тия хора, какво е това безочие, тия сестри струват на България 600 млн. $, толкова бе дълга на Либия към България, който беше опростен, нищо ме сме били направили за тях, ами може президента ни да си отмени указа и да се върнат да изгният в затвора доживот, безочием наглост и неблагодарност
Re: КАКВА НАГЛОСТ ОТ СЕСТРИТЕ ОТ ЛИБИЯ
06-10-2007 - 08:12:38
Ако сестрите наистина са 100% невинни. То те трябва по често да го обявяват.
Чух само веднъж натурализирания българин от палестински произход да заяви, че нямат нищо общо със заразяването.

Ако сестрите са 100% невинни и са държани незаконно то определено заслужават компенсация от виновните.

На никой нормален човек няма да му е весело без вина да бъде затворен за 8г.

Ако това е наистина рекет от страна на Либия между впрочем сина на Кадафито призна, че е било за да си го върне Либия на Европа. То ЕС трябва да предприеме наказателни мерки срещу Либия.
Току виж Кадафито си намерил други жертви да изнудва за още $400млн.

.[www.beinsadouno.org]
Re: КАКВА НАГЛОСТ ОТ СЕСТРИТЕ ОТ ЛИБИЯ
06-10-2007 - 08:12:54
Да беше ги отменил доброволно в затвора та не те , а ти да струваш на държавата 600млн. $ па халал да са ти, ама на чужд гръб и сто тояги са малко !
Re: КАКВА НАГЛОСТ ОТ СЕСТРИТЕ ОТ ЛИБИЯ
06-10-2007 - 12:52:48
за какво аз да ги отменям, аз не съм ходил да бачкам в Либия и да си правя разни далаверки там, как може да са толкова безочливи, щели да съдят България, че не им помагала, безочие, наглост това е, да си съдят Кадафи като са толкова отворени и публична тайна е, че не могат да се понасят помежду си, нестига, че осем години ги таралянкаха по новините всяка вечер, ами и недоволни, като не им харесва в България да се върнат в Либия пак, там ги очакват с отворени врати
Abu
Re: КАКВА НАГЛОСТ ОТ СЕСТРИТЕ ОТ ЛИБИЯ
06-10-2007 - 14:24:52
broker111, един от редките случаи, когато съм съгласен с теб! Наглост и безочие е да съдиш България, когато вината за осемгодишния им престой в либийски затвор е персонална - и от либийска, и от българска страна. Ако искаш темата ти да стане рекордьор по посещения и мнения, напиши и имената на нашите виновни. Аз лично не се чувствам за нищо длъжен на медиците, но определено смятам, че на политиците от тогавашното Външно има за какво да им се търси отговорност (забележи, на политиците, не на институцията!).
Re: КАКВА НАГЛОСТ ОТ СЕСТРИТЕ ОТ ЛИБИЯ
08-10-2007 - 18:10:10
Абу е прав, само с една корекция ако може спрямо поста на брокер 111 - не ги ”таралянкаха” 8 години, а някъде около 2. Което си е доста кофти като се замислиш. Но за съд не е държавата, а политическата й класа.
Re: КАКВА НАГЛОСТ ОТ СЕСТРИТЕ ОТ ЛИБИЯ
08-10-2007 - 18:58:08
avatar
галя григорова Написал:
-------------------------------------------------------
> Да беше ги отменил доброволно в затвора та не те ,
> а ти да струваш на държавата 600млн. $ па халал да
> са ти, ама на чужд гръб и сто тояги са малко !


На никого не пожелавам това,което преживяха. Но,ако има някой за съдене,то това са Иван Костов и Надежда Михайлова.Тяхна е персоналната вина.Всички в България платихме скъпо и прескъпо.Не искам да изчислявам-парите за адвокатите,опростения дълг на Либия.
Да съдят държавата,означава да съдят нас.И не само това-да осъдят още веднаж всички болни български дечица,които не получиха възможност за лечение и починаха-вярно,не от СПИН,но има ли значение от какво? sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход