Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво вълнуващо в Берковица

Публикувано от Geto 
Re: Какво вълнуващо в Берковица
10-02-2008 - 04:56:05
аре купувайте,докато не е станало късно:

[www.mont-press.com]

най голям итерес имало покрай ски комплекса,който съществува в мечтите на кмета.

няма да е зле и да се разходите до там,да видите какъв "голям курорт е станала берковица в последните години..."-цитат от кмета(илюзиониста) на берковица.

щяли да копаят до 2 месеца.

преди 2 години,като купих там, щяха да копаят до месец.

както знаеме,според айнщайн времето не е константа,а променливо и зависи от скороста.колкото по бързо се движи човек,толкова по бавно остарява.
явно там се движат с много по малка скорост от нас-останалите,след като при тях времето тече по бавно.......даже отрицателно бавно.
преди 2 години-до месец
сега-до 2 месеца.
явно има и закони на обратно остаряване(подмладяване),чиито зависимости и айнщайн не е могъл да открие.явно не е ходил в берковица........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-10 05:12 от acen1975.
Re: Какво вълнуващо в Берковица
10-02-2008 - 09:30:23
Времето тече с различна скорост в зависимост от това от коя страна на вратата на тоалетната се намираш. Това се казва "Теория на относителността", защото пускаш водата и тя го отнася.
Re: Какво вълнуващо в Берковица
18-02-2008 - 20:43:20
Като сте подхванали Берковица, кажете нещо за Вършец - чух добри отзиви за там, но никога не съм бил.
Re: Какво вълнуващо в Берковица
19-02-2008 - 03:20:40
Ех Вършец, Вършец! Красив Балкан, чист въздух, минерална вода и гостоприемни балканджий!!!

Петре,
Познавам мн. добре Вършец, какво те интересува?
Re: Какво вълнуващо в Берковица
19-02-2008 - 15:08:20
В Берковица пак по-добре, ама това тук ски писта в с.Тънково е нямам думи за тая равна полянка. 700м надморска височина със сняг, то в Банско на 1000м няма сняг. Още малко и по-морето ще започнат да правят ски писти. И това ако не е точене на еврофондове.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-19 15:10 от alenata.
Re: Какво вълнуващо в Берковица
19-02-2008 - 21:00:06
Алената,

Каква е връзката тук със ски пистите и евро-фондожете?
Re: Какво вълнуващо в Берковица
19-02-2008 - 21:04:08
Не е точене, ами зарибяване. Но защо пък не? И без това има изпълнители, дето за една седмица "на ски" само веднъж стигат до пистата и седем пъти до механата. Та за такива може и в Тънково на ски и в Ахелой. Даже е по-добре да се държат настрани от истинския Балкан.
Abu
Re: Какво вълнуващо в Берковица
19-02-2008 - 21:24:31
А-а-а, признавам си, аз тъй ходех на ски. Обаче много ми се вдига разходът (на алкохол), а и с тез ски ми се развинтиха колената, затуй сега страня от Балкана и не ви се пречкам. То ако можеше пък лятото да ги няма по плажа смърдящите на кокос саламурени кожи, също щеше да е чудесно!
Тъщата е от Гумощник, затуй ми се е зародила някаква неприязън към него край... Камелия.
Re: Какво вълнуващо в Берковица
20-02-2008 - 09:08:05
аууууууууууууууууу,Трънково

даааа,лошо лошо.конкуренция на берковицата ми eye popping smiley

никък не съм доволен!ще ни откраднат туристите(бъдещите)

ама в берксити си имаме повече бъдещи проекти-спа комплекси,5 звездни хотели,11 лифта и влека и т.н.
а тия в трънково само ски писта.

а и да не забравяме,че в берксити времето е спряло(от 2 години почват да копат след месец).а щом времето не тече,значи и че хората не остаряват.
тва е още една уникалност,която ще привлече туристи от цял свят.

така че-трънково да го духа :g:
Re: Какво вълнуващо в Берковица
20-02-2008 - 09:48:58
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Алената,
>
> Каква е връзката тук със ски пистите и
> евро-фондожете?

прочети статията


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход